TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Anglijos „Premier“ lyga: rezultatyviose rungtynėse „Arsenal“ nusileido „Swansea“ futbolininkams

AFP/„Scanpix“ nuotr. / Rungtynių akimirka
0

Sekmadienį sužaistose Anglijos „Premier“ lygos XXI turo rungtynėse nesėkmę patyrė Londono „Arsenal“ klubas.

„Arsenal“ išvykoje po atkaklios kovos rezultatu 2:3 nusileido „Swansea“ vienuolikei. Svečiai pirmavo po 5 minutę pelnyto Robino van Persie įvarčio, tačiau jau 16 minutę Scottas Siclairas rezultatą išlygino tiksliai smūgiuodamas nuo 11 metrų žymos.

Antrajame kėlinyje varžovus teko vytis jau „Arsenal“ futbolininkams, mat 58 min. pasižymėjo „Swansea“ žaidėjas Nathanas Dyeris. 69 min. po Theo Walcotto įvarčio rezultatas vėl tapo lygus, bet pergalingą „Swansea“ įvartį vos po minutės pelnė Danny Grahamas.

Kitose „Premier“ lygos rungtynėse „Newcastle“ minimalia persvara 1:0 įveikė „Queens Park Rangers“ ekipą. Vienintelį įvartį 37 minutę pelnė Leonas Bestas.