Angliško Europos lygos finalo nebus: į Gdanską keliauja „Man Utd“ ir „Villarreal“

UEFA Europos lygos finale šiemet kausis „Manchester United“ ir „Villarreal“ ekipos. Tai paaiškėjo po ketvirtadienį sužaistų atsakomųjų pusfinalio mačų.
Edinsonas Cavani
Edinsonas Cavani / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

„Villarreal“ futbolininkai atsilaikė dvikovoje svečiuose su Londono „Arsenal“ – 0:0.

Į finalą ispanai žengė dėka namuose prieš savaitę iškovotos pergalės 2:1.

Kitas pusfinalis tarp „Roma“ ir „Manchester United“ futbolininkų intrigos kėlė kur kas mažiau.

Prieš savaitę Anglijoje „raudonieji velniai“ buvo laimėję net 6:0, tad atsakomasis mačas buvo formalumas.

Edinsonas Cavani 39-ąją minutę svečius išvedė į priekį, bet antrajame kėlinyje taikliais smūgiais atsakė Edinas Džeko ir Bryanas Cristante.

69-ąją minutę E.Cavani pelnė antrą savo įvartį bei rezultatą išlygino (2:2), bet mačo pabaigoje pasižymėjo po keitimo aikštėje pasirodęs devyniolikmetis lenkas Nicola Zalewskis.

„Roma“ laimėjo 3:2, bet į finalą nesunkiai žengė „Manchester United“.

Šiemetinis Europos lygos finalas gegužės 26-ąją vyks Gdanske.