Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti

Anglų klubas susidomėjo A.Velička?

Anglijos žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad antrame pagal pajėgumą šalies divizione rungtyniaujantis „Norwich City” klubas susidomėjo Lietuvos rinktinės puolėju Andriumi Velička.
Andrius Velička
Andriaus Veličkos klubas Škotijoje kol kas žengia antras. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Praėjusią savaitę A.Velička buvo siejamas su sugrįžimu į Edinburgo „Hearts” ekipą, tačiau tokie spėliojimai bent kol kas nepasitvirtino. Dabar tvirtinama, kad 29 metų puolėjas ketina keltis į „Norwich” klubą.

Teigiama, jog 20 vietą „Championship”  užimantis ir vos dviem taškais lenkiantis klubą, balansuojantį ant iškritimo ribos, „Norwich” ieško, kuo sustiprinti savo puolimo gretas. Tiesa, anot britų spaudos, sandoris gali neįvįkti dėl A.Veličkos algos, neva siekiančios nuo 8 iki 10 tūkstančių svarų per savaitę.

29 metų lietuvis į „Rangers”  atvyko vasarą, bet pagrindinėje sudėtyje žaidė tik dvejas rungtynes ir pastaraisiais mėnesiais dažniau rungtyniaudavo dublerių ekipoje.

Manoma, kad A.Veličkai iki Naujųjų buvo leista pailsėti, nes beveik 20 mėnesių be pertraukos žaidė „Kauno”, Edinburgo „Hearts” ir Stavangerio „Viking” gretose. Savaitgalį puolėjas jau pasirodė ant „Rangers” atsarginių suolo.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Žiemą per dieną išsimaudęs penkiuose ežeruose keliautojas K.Mieliauskas ragina kas rytą lįsti po šaltu dušu
Reklama
Inovacijų agentūros teikiamas paslaugas teigiamasi vertina 88 proc. klientų
Reklama
Paroda „Beauty Expo 2024“: trys dienos profesionaliems grožio produktams ir paslaugoms
Reklama
IKEA mažina kainas
Užsisakykite 15min naujienlaiškius