Antrą kartą karjeroje: geriausias Lietuvos futbolininkas iškovojo trofėjų Izraelyje

Geriausias 2019 m. Lietuvos futbolininkas Ernestas Šetkus jau antrą kartą karjeroje tapo Izraelio taurės nugalėtoju. Lietuvio atstovaujama Beer Ševos „Hapoel“ komanda finale 2:0 nugalėjo Petah Tikvos „Maccabi“ ekipą.
Temos: 1 Ernestas Šetkus

Abu įvarčius „Hapoel“ pelnė po pertraukos. 49-ąją minutę komandą į priekį išvedė Benas Saharas, o po 12 minučių skirtumą padvigubino Josue.

Pirmą sezoną Beer Ševos komandai atstovaujantis E.Šetkus prieš tai Izraelio taurę buvo laimėjęs su kita ekipa – 2018-aisiais jis tą padarė su Haifos „Hapoel“.

View this post on Instagram

Second one ????

A post shared by Ernestas Šetkus (@setkus_ernestas_gk) on

35-erių vartų sargas itin svariai prie „Hapoel“ triumfo prisidėjo ne tik finale, bet ir pusfinalyje, kai jo komanda varžovus palaužė tik po baudinių serijos.

„Hapoel“ Izraelio čempionate rikiuojasi ketvirta, nuo lyderės Tel Avivo „Maccabi“ atsilikdama net 32 taškais.