Publikuota: 2012 spalio 27d. 23:24

Antrasis Arvydo Novikovo įvartis Škotijos futbolo čempionato rungtynės

Arvydas Novikovas
V.Knyzelio/LFF.lt nuotr. / Arvydas Novikovas

Antrąjį įvartį Škotijos futbolo čempionato XI turo rungtynėse pelnė Arvydas Novikovas, o lietuvio Edinburgo „Hearts“ klubas mačą su „Ross County“ ekipa namuose baigė lygiosiomis 2:2 (1:0) bei su 13 taškų dvylikos komandų turnyre pakilo į septintąją vietą.

Lietuvos rinktinės puolėjas įvarčiu pasižymėjo pirmojo kėlinio pabaigoje (40 min.), o 70-ą minutę vietą aikštėje užleido antrojo įvarčio autoriui Johnui Suttonui (90 min.).

Visą susitikimą aikštės šeimininkų gretose žaidė Marius Žaliūkas.

Svečiams, kurie su 12 taškų yra devinti, įvarčius pelnė Richardas Brittainas (55 min. iš 11 m baudinio) ir Stuartas Kettlewellas (77 min.).

Škotijos pirmenybių lyderiu tebėra šalies čempionas Glazgo „Celtic“ (20 tšk.) klubas, lenkiantis „Hibernian“, „Aberdeen“ ir „St. Johnstone“ (po 18 taškų) futbolininkus.