Apmaudų įvartį praleidęs „Man Utd“ išplėšė lygiąsias, o „Tottenham“ pasiekė dramatišką pergalę

Anglijos „Premier“ lygoje sužaisti du susitikimai, kuriuose pergalių nepasiekė favoritėmis laikytos komandos.

Neblogą formą pastaruoju metu demonstravęs ir dvi pergales paeiliui iškovojęs „Manchester United“ namuose 1:1 sužaidė su Liverpulio „Everton“.

„Raudonieji velniai“ atsiliko po to, kai 36-ąją minutę apmaudžiai kamuolį į savo vartus po kampinio nukreipė Victoras Lindelofas.

Visgi Mančesterio ekipai pavyko išplėšti lygiąsias 77-ąją minutę, o įvarčio autoriumi tapo Masonas Greenwoodas.

Kitose rungtynėse dramatišką pergalę pasiekė Londono „Tottenham Hotspur“, išvykoje 2:1 nugalėjęs „Wolverhampton“ klubą.

Jose Mourinho auklėtiniai pirmavo po 8-ąją minutę Erico Dierio pasiekto įvarčio, bet 67-ąją minutę Adama Traore rezultatą išlygino.

Pergalę sostinės komandai išplėšė Janas Vertonghenas, pasižymėjęs pirmąją pridėto teisėjo laiko minutę ir leidęs „Tottenham“ lentelėje aplenkti „Man Utd“ – Londono ekipa dabar turi 26 taškus ir yra penkta, o Mančesterio klubas yra surinkęs 25 taškus bei užima 6-ąją vietą.