Arjenas Robbenas ir Olandija išskirtiniame mače nugalėjo Anglijos futbolininkus, pralaimėjo Vokietija ir Italija (kiti rezultatai)

Pasaulio futbolo rinktinės trečiadienį draugiškų mačų maratone tikrinosi jėgas. Daugybės rungtynių puošmena tapo dramatiškai pasibaigusi Anglijos ir Olandijos nacionalinių vienuolikių akistata.
Arjenas Robbenas
Arjenas Robbenas / AP/Scanpix nuotr.

Laikinai jaunimo rinktinės trenerio Stuarto Pearce'o vadovaujami anglai, netekę mėnesio pradžioje atsistatydinusio stratego Fabio Capello, antrajame kėlinyje atsiliko dviejų įvarčių persvara (0:2). Vienas po kito įvarčius pelnė Arjenas Robbenas (57 min.) ir Klaasas Janas Huntelaaras (59 min.).

Visgi savų žiūrovų akivaizdoje žaidusiems anglams pavyko atsitiesti. Gary Cahilas iš pradžių rezultatą sušvelnino (85 min.), nors pasižymėjo būdamas nuošalėje, o jau teisėjo pridėto laiko metu Ashley Youngas (90+1 min.) rezultatą išlygino.

Atrodė, kad anglams pavyks stebuklingai išsigelbėti, bet jų viltis pražudė po kelių akimirkų antrą įspūdingą įvartį įmušęs A.Robbenas (90+2 min.).

Trečiadienį visame pasaulyje iš viso buvo sužaistos net 33 draugiškos rinktinių rungtynės. FIFA specialiai tam skirta data Europoje nepasinaudojo tik Lietuva, Andora ir San Marinas.

Kiti įdomesni rezultatai

Vokietija 1 2 Prancūzija
90' [1-2] Cacau 21' [0-1] O.Giroudas
69' [0-2] F.Malouda
Ispanija 5 0 Venesuela
37' [1-0] A.Iniesta
40' [2-0] D.Silva
50' [3-0] R.Soldado
53' [4-0] R.Soldado
84' [5-0] R.Soldado
66' R.Solado neįmušė 11 m baudinio
65' raudona kortelė F.Amorebieta
Lenkija 0 0 Portugalija

Italija 0 1 JAV
  55' [0-1] C.Dempsey
Šveicarija 1 3 Argentina
50' [1-1] X.Shaqiri 20' [0-1] L.Messi
88' [1-2] L.Messi
90' [1-3] L.Messi iš 11 m baudinio
Kroatija 1 3 Švedija
44' [1-1] J.Olssonas (į savo vartus) 13' [0-1] Z.Ibrahimovičius iš 11 m baudinio
46' [1-2] S.Larssonas
69' [1-3] S.Larssonas
Danija 0 2 Rusija
  4' [0-1] R.Širokovas
45' [0-2] A.Aršavinas
Rumunija 1 1 Urugvajus
50' [1-1] S.Stancu 3' [0-1] E.Cavani
Malta 2 1 *Lichtenšteinas
54' [1-1] M.Mifsudas
64' [2-1] M.Mifsudas
48' [0-1] B.Buchelis
*Graikija 1 1 Belgija
9' [1-0] D.Salpingidis 33' [1-1] N.Chadli
62' raudona kortelė N.Lombaertsas
*Latvija 0 0 Kazachstanas

Turkija 1 2 *Slovakija
85' [1-2] O.Toprakas 24' [0-1] V.Weissas
39' [0-2] M.Stochas

* - būsimos Lietuvos rinktinės varžovės 2014 metų pasaulio čempionato atrankoje.