Dabar populiaru
Publikuota: 2019 lapkričio 9d. 11:40

„Arsenal“ futbolininkus užpuolęs vyras pasodintas už grotų

„Arsenal“ žaidėjas Seadas Kolasinačas rankomis gynėsi nuo užpuolikų.
Policijos nuotr. / „Arsenal“ žaidėjas Seadas Kolasinačas rankomis gynėsi nuo užpuolikų.

Liepos mėnesį Šiaurės Londone įvykusio baisaus incidento vienas iš kaltininkų – peiliu apsiginklavęs vyras, bandęs apvogti automobiliu važiavusius Londono „Arsenal“ futbolininkus Mesutą Ozilą ir Seadą Kološinacą, pasodintas už grotų, praneša BBC.

30-metis Ashley Smithas, pripažinęs savo kaltę dėl bandymo pavogti prabangių laikrodžių, kurių vertė yra maždaug 200 tūkstančių svarų sterlingų, išgirdo teismo sprendimą – kalėjime praleis artimiausius 10 metų.

A.Smitho bendrininkas Jordanas Northoveris, taip pat dalyvavęs susirėmime, savo bausmę išgirs jau artimiausiu metu.

Priminsime, kad automobilio užpuolimas įvyko M.Ozilui vairuojant savo prabangųjį „Mercedes G-Class SUV“. Staiga „Arsenal“ saugui kelią pastojo du motociklais važiavę ir peiliais ginkluoti vyrai.

Jie dėvėjo šalmus ir tamsius drabužius.

Automobiliui sustojus, drąsą parodė S.Kološinacas. Jis stojo į akistatą su užpuolikais ir ant šaligatvio su jais susigrūmė.

M.Ozilas pavažiavo kiek į priekį ir netrukus ėmėsi ieškoti pagalbos šalia buvusiame restorane „Likya“. Tuomet užpuolikai jį pradėjo vytis.

Visgi restorane M.Ozilas sulaukė pagalbos ir į „medžioklę“ pasileidę vietos lankytojai padėjo sugauti užpuolikus, o netrukus į įvykio vietą atskubėjo ir policija.

Met Police / BBC nuotr./Ashley Smithas (kairėje) ir Jordanas Northoveris (dešinėje) pripažino savo kaltę
Met Police / BBC nuotr./Ashley Smithas (kairėje) ir Jordanas Northoveris (dešinėje) pripažino savo kaltę

Teismo teisėja A.Smithą apibūdino kaip „pasibaisėtiną kriminalinę istoriją“ turintį nusikaltėlį, kuriam kaltinimai buvo pareikšti net 38 kartus. Nusikalstama veikla pastarasis užsiimti pradėjo vos nuo 14 metų.

Komentarai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

04:17
01:26
02:04

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką