„Arsenal“ išmetė „Manchester United“ iš FA taurės

Pirmadienio vakarą Mančesterio „Old Trafford“ stadione FA taurės ketvirtfinalyje Londono „Arsenal“ 2:1 nugalėjo „Manchester United“ ir eliminavo Mančesterio futbolininkus iš turnyro.
Danny Welbeckas
Danny Welbeckas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Abi šios komandos per taurės istoriją yra tapę čempionais po 11 kartų, tačiau jau aišku, kad „Manchester United“ savo sąskaitos nauju trofėjumi nepapildys.

25-ąją minutę „Arsenal“ ekipą į priekį išvedė Nacho Monrealio įvartis. Ispanas pasižymėjo po to, kai jam kamuolį perdavė tris Mančesterio ekipos gynėjus pergudravęs Alexas Oxlade-Chamberlainas.

Vos po kelių minučių šeimininkai rado spragų „Arsenal“ gynyboje. Angelis di Maria patogiai perdavė kamuolį Wayne'ui Rooney, kuris galva nukreipė kamuolį į vartus.

61-ąją minutę pergalingą įvartį įmušė Danny Welbeckas. Antrą kartą išlyginti rezultato Mančesterio futbolininkams nepavyko. 77-ąją minutę dvi geltonas korteles iš eilės gavo ir iš stadiono buvo pašalintas Angelis di Maria. Argentinietis norėjo prieštarauti teisėjui dėl geltonos kortelės, kai sugriebė jam už marškinėlių ir už šį veiksmą užsidirbo antrą geltoną kortelę.