„Arsenal“ įvarčių kupinose rungtynėse įveikė „Newcastle“ 7:3

Šeštadienį vakare buvo sužaistos Anglijos „Premier“ lygos dvidešimtojo turo rungtynės tarp „Arsenal“ ir „Newcastle“ ekipų. Dešimties įvarčių trileryje pergalę 7:3 šventė Londono vienuolikė.
Lukasas Podolskis
Lukasas Podolskis / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį rungtynių įvartį 20-tą minutę pelnė Theo Walcottas. Pirmojo kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino ir į savus vartus įsimušė Jackas Wilshere'as.

Antrą kartą šiose rungtynėse „Arsenal“ į priekį išvedė Alexas Oxlade-Chamberlainas, pasižymėjęs antrojo kėlinio pradžioje. Toliau sekė trys iš eilės įvarčiai per 10 minučių – Sylvainas Marveauxas rezultatą išlygino, tačiau netrukus įmušė Lukasas Podolskis, už penkių minučių rezultatas po Demba Ba įvarčio vėl tapo lygus – 3:3.

Kėlinio pabaigoje „Arsenal“ klubui dar po du įvarčius pridėjo Theo Walcottas ir Olivier Giroud ir Londono klubas įsirašė įspūdingą pergalę 7:3.

„Arsenal“ – „Newcastle“ 7:3

20' (1:0) Theo Walcottas
43' (1:1) Jackas Wilshere'as (į savus vartus)
51' (2:1) Alexas Oxlade-Chamberlainas
59' (2:2) Sylvainas Marveauxas
64' (3:2) Lukasas Podolskis
69' (3:3) Demba Ba
73' (4:3) Theo Walcottas
85' (5:3) Olivier Giroud
87' (6:3) Olivier Giroud
90+2' (7:3) Theo Walcottas