„Arsenal“ krachas tęsiasi: vėl įvartis į savo vartus ir dar viena nesėkmė

Košmariškam Londono „Arsenal“ sezono startui pabaigos nematyti. Šeštadienio vakarą Anglijos futbolo elitui priklausantis klubas svečiuose nesugebėjo sustabdyti pakiliomis nuotaikomis gyvenančios Liverpulio „Everton“ vienuolikės – pralaimėjo rezultatu 1:2.
Mikelis Arteta
Mikelis Arteta / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Antras rungtynes iš eilės Mikelio Artetos auklėtiniai įsimuša į savo vartus.

Savaitės pradžioje rungtynėse prieš „Southampton“ nesėkmingai sužaidė Pierre'as-Emerickas Aubameyangas, kuris dėl smulkios traumos šiame mače nerungtyniavo, o Liverpulyje tą patį 22-ąją žaidimo minutę padarė gynėjas Robas Holdingas.

Įvykių pirmajame kėlinyje buvo ir daugiau. Neapdairus „Everton“ gynėjo Tomo Davieso žaidimas savo baudos aikštelėje šeimininkams kainavo 11 metrų baudinį, kurį užtikrintai 35 min. realizavo Nicolas Pepe, tačiau ir tai dar buvo ne viskas.

Tiksint paskutinėms kėlinio minutėms po Gylfi Sigurdssono pakelto kampinio kamuolį galva į vartus pasiuntė Yerry Minna, „mėlynuosius“ išvedęs į priekį.

Po pertraukos puikią progą pasižymėti turėjo Davidas Luizas, tačiau gynėjo smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į virpstą.

„Arsenal“ jau spėjo pamiršti pergalės skonį „Premier“ lygoje. Paskutinį sykį „kanonieriai“ pergalę iškovojo lapkričio 1-ąją, o nuo to laiko per 7 rungtynes iškovojo viso labo 2 taškus.

Dabar Londono klubas su 14 taškų užima tik 15-ąją vietą.

Savo ruožtu „Everton“ su 26 taškais šoktelėjo į 2-ąją poziciją.