„Arsenal“ naujų metų vakarėlis – keturi įvarčiai per pūgą

Košmariškai sezoną pradėjęs Londono „Arsenal“ klubas kelia galvą į viršų – „kanonieriai“ laimėjo jau trečią kartą iš eilės. Šį kartą išvykoje buvo sutriuškintas „West Bromwich Albion“ klubas – 4:0.
Kieranas Tierney švenčia savo įvartį
Kieranas Tierney švenčia savo įvartį / „Scanpix“ nuotr.

Rungtynės vyko gana stipriai sningant, o ypač pūga įsismarkavo pirmojo kėlinio pabaigoje, tačiau tai „kanonieriams“ mušti įvarčių netrukdė.

23-ąją minutę po nuostabaus individualaus reido pirmąjį įvartį įmušė Kieranas Tierney.

Jau po penkių minučių „Arsenal“ surengė fantastišką ataką, kurios smaigalyje atsidūrė Bukayo Saka – 2:0.

Savo komandos pergalę po pertraukos įtvirtino Alexandre'as Lacazette'as.

Puolėjas 61-ąją minutę „sušaudė“ varžovų vartininką smūgiu iš baudos aikštelės, o vos po trijų minučių „uždarė“ komandos draugo K.Tierney perdavimą iš krašto.

Tai jau ketvirtas mačas iš eilės, kai prancūzas pelnė bent vieną įvartį.

Per savaitę tris sykius laimėjęs „Arsenal“ „Premier“ lygos lentelėje kyla į viršų – buvę 15-ti, dabar Šiaurės Londono futbolininkai pakilo iki 11-osios pozicijos.