„Arsenal“ parodė atsigavimo ženklų kovoje su „Manchester City“

Londono „Arsenal“ futbolininkai buvo pralaimėję ketverias iš penkerių rungtynių Anglijos lygoje, daug neaiškumo supa Arsene'o Wengero ateitį. Bet sekmadienį „Arsenal“ dusyk atsitiesė po praleistų įvarčių „Emirates“ stadione ir sužaidė 2:2 su "Manchester City".
Ar Arsene'as Wengeras pasitrauks?
Ar Arsene'as Wengeras pasitrauks? / „Scanpix“ nuotr.

Iš pradžių Leroy Sane išvedė „City“ į priekį penktąją minutę.

Theo Walcottas išlygino rezultatą prieš pertrauką, bet netrukus Sergio Aguero galingu smūgiu vėl suteikė pranašumą „ManCity“ .

Tačiau galiausiai gynėjas Shkodranas Mustafi prasibrovė pro „City“ gynybą ir galva po kampinio išlygino vėl rezultatą – 2:2.

Mačas taip ir baigėsi, nors Mančesterio komandos puolėjas S.Aguero turėjo dar progų, o treneris Pepas Guardiola ginčijosi su teisėjais, kad nebuvo užfiksuotas žaidimas ranka baudos aikštelėje.

„Manchester City“ liko ketvirtoje vietoje, o „Arsenal“ – šeštoje su septynių taškų praraja nuo ketverto, kuris žais kito sezono Čempionų lygoje.

„Arsenal“ sirgaliai iškėlė du plakatus rungtynių pabaigoje – abu buvo skirti A.Wengerui. „Amžinai tavo kišenėje“, – skelbė vienas. O kitame buvo užrašas: „Visi geri dalykai turi pabaigą“.

O ilgametis „Arsenal“ treneris sakė: „Aš myliu šį klubą, nežinau, kiek ilgai būsiu čia, turiu būti švaria galva, tai visų svarbiausia. Sprendimas bus netrukus“.

Anglijos lygos sekmadienio rungtynių rezultatai:

„Manchester City“ – Londono „Arsenal“ 2:2

5' L.Sane [1:0]

40' Th.Walcottas [1:1]

42' S.Aguero [2:1]

53' Sh.Mustafi [2:2]

„Swansea City“ – „Middlesbrough“ 0:0

Šeštadienio rungtynių rezultatai:

„Liverpool“ – „Everton“ 3:1

8' S.Mane [1:0]

28' M.Penningtonas [1:1]

31' Ph.Coutinho [2:1]

60' D.Origi [3:1]

„Burnley“ – „Tottenham Hotspur“ 0:2

66' E.Dieras [0:1]

77' H.Min Sonas [0:2]

Londono „Chelsea“ – „Crystal Palace“ 1:2

5' C.Fabregasas [1:0]

9' W.Zaha [1:1]

11' Ch.Benteke [1:2]

„Hull City“ – „West Ham United“ 2:1

18' A.Carrollas [0:1]

53' E.Robertsonas [1:1]

85' A.Ranocchia [2:1]

„Leicester City“ – „Stoke City“ 2:0

25' O.Ndidi [1:0]

47' J.Vardy [2:0]

„Manchester United“ – „West Bromwich Albion“ 0:0

„Watford“ – „Sunderland“ 1:0

59' M.Britosas [1:0]

„Southampton“ – „Bournemouth“ 0:0