„Arsenal“, „Schalke“ ir dar trys klubai užsitikrino vietą UEFA Čempionų lygoje

Antradienio vakarą buvo sužaistos penkerios UEFA Čempionų lygos atsakomosios atrankos rungtynės, kuriose klubai džiaugėsi patekimu į grupių etapą.
Aaronas Ramsey
Aaronas Ramsey / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Londone užtikrintą pergalę rezultatu 2:0 iškovojo anglų „Arsenal“ futbolininkai, kurie dar kartą nugalėjo turkų Stambulo „Fenerbahce“ ekipą.

Pirmosios rungtynėse „kanonieriai“ turkus įveikė rezultatu 3:0 ir dabar bendru rezultatu 5:0 pateko į Čempionų lygos grupių etapą. Abu įvarčius nugalėtojų gretose pelnė Aaronas Ramsey.

Taip pat kelialapį į prestižiškiausią Europos turnyrą iškovojo vokiečių Gelzenkircheno „Schalke“, kuris išvykoje nugalėjo graikų PAOK komandą. Pirmosiose rungtynėse ekipos sužaidė lygiosiomis 1:1, tačiau Vokietijos ekipa šį kartą varžovus įveikė rezultatu 3:2.

Į Čempionų lygą taip pat keliauja Vienos „Austria“, šveicarų „Basel“ ir rumunų Bukarešto „Steaua“

Rezultatai:

„Arsenal“ 2 – 0 „Fenerbahce“
(Pirmas mačas 3-0, bendras rezultatas 5-0)
25' [1 – 0] A.Ramsey
72' [2 – 0] A.Ramsey

„Austria Wien“ 2 – 3 „Dinamo Zagreb“
(Pirmas mačas 2-0, bendras rezultatas 4-3)
5' [1 – 0] F.Mader
33' [1 – 1] M.Brozovič
43' [1 – 2] J.Fernandes
70' [1 – 3] F.Beciraj
82' [2 – 3] R.Kienast

90' E.Soudani („Dinamo“) pašalintas iš aikštės

„Basel“ 2 – 0 „Ludogorets“
(Pirmas mačas 4-2, bendras rezultatas 6-2)
11' [1 – 0] F.Frei
79' [2 – 0] P.Degen

„Legia“ 2 – 2 „Steaua“
(Pirmas mačas 1-1, bendras rezultatas 3-3)
7' [0 – 1] N.C Stanciu
9' [0 – 2] F.Piovacacari
27' [1 – 2] M.Radovič
90' [2 – 2] J.Rzezniczak

PAOK 2 – 3 „Schalke“
(Pirmas mačas 1-1, bendras rezultatas 3-4)
43' [0 – 1] A.Szalai
53' [1 – 1] S.Athanasuadis
67' [1 – 2] J.Draxler
79' [2 – 2] K.Katsouranis
90' [2 – 3] A.Szalai

64' J.Jones („Schalke“) pašalintas iš aikštės