Arti prarastų taškų buvusį „Liverpool“ išgelbėjo sugrįžęs lyderis

Anglijos „Premier“ lygoje paskutinę 20-ąją vietą šiuo metu užimantys „Norwich“ futbolininkai namuose 78 minutes laikėsi prieš šį sezoną nesustabdomą „Liverpool“ klubą, bet to įsirašyti bent vieną tašką vis tiek buvo per maža. Svečiai iš Liverpulio šventė pergalę minimaliu rezultatu 1:0 ir pratęsė nepralaimėtų mačų vietiniame čempionate seriją iki 43.

„Liverpool“ klubui vienintelį rungtynių įvartį 78-ąją minutę pelnė po traumos sugrįžęs Sadio Mane. Senegalo futbolininkas dėl šlaunies traumos nerungtyniavo ilgiau nei tris savaites, tačiau sugrįžus į komandą jam prireikė vos 18 minučių pasižymėti.

12-ąjį įvartį šiame „Premier“ lygos sezone įmušęs S.Mane rezultatyviausiųjų sąraše užima aštuntąją vietą.

Verta paminėti, kad savo progą turėjo ir „kanarėlės“. 73-ąją minutę smūgiuotas Alexanderio Tettey kamuolys atsimušė į virpstą.

43 mačus iš eilės Anglijos „Premier“ lygoje nepralaimėjęs „Liverpool“ pagal šį rodiklį aplenkė „Nottingham Forrest“ klubą ir toliau vejasi istorinį „Arsenal“ pasiekimą (49 nepralaimėtų susitikimų serija).

34 iš pastarųjų 35 mačų Anglijoje laimėjęs klubas iš 105 taškų, kuriuos galėjo pelnyti, surinko 103.

UEFA Čempionų lygos čempionai nuo artimiausių konkurentų „Manchester City“ futbolininkų yra atsiplėšę net 26 taškais.

„Norwich“ (18 tšk.) iki saugios 17 vietos šiuo metu skiria 7 taškai.