2017 10 25 /16:50

Vos neprisižaidė: į A lygos titulą nusitaikusią „Sūduvą“ Utenoje išgelbėjo įvartis „vaiduoklis“

Marijampolės „Sūduva“ žengė pirmą žingsnį iš penkių, kurie padėtų Suvalkijos komandai užkopti į istorinę A lygos viršūnę. Trečiadienį prasidėjusio šalies čempionato penktojo rato rungtynėse Vladimiro Čeburino auklėtiniai svečiuose 2:1 pranoko Utenos „Utenį“.
„Sūduva“
„Sūduva“ / Evaldo Šemioto nuotr.

Jau 5-ąją dvikovos minutę Karolis Laukžemis išvedė svečius į priekį ir atrodė, kad mačas lygos lyderiams bus lengvas pasivaikščiojimas.

Visgi taip nenutiko. Po 20 minučių Carlosas Carrasco įmušė išlyginamąjį įvartį ir marijampoliečiams teko raitotis rankoves iš naujo.

„Sūduvos“ spaudimas vis didėjo ir 52-ąją minutę po kampinio bei sumaišties „Utenio“ baudos aikštelėje kamuolys vis dėlto atsidūrė šeimininkų vartuose.

Įvarčio autorius – Lietuvos rinktinės gynėjas Vaidas Slavickas.

Po šios pergalės „Sūduva“ dar labiau sustiprino lyderės poziciją. Vieneriomis rungtynėmis mažiau žaidęs Vilniaus „Žalgiris“ nuo marijampoliečių jau atsilieka keturiais taškais.