Aštuntas kartas nemelavo: po įsibėgėjusios „Sūduvos“ kojomis krito ir „Šiauliai“

Marijampolės „Sūduva“ tęsia galingą Lietuvos futbolo čempionato startą. Šeštadienį namuose Virginijaus Liubšio auklėtiniai garsiai nutraukė ir „Šiaulių“ prakeiksmą – 4:1 (2:0).
„Sūduvos“ futbolininkai
„Sūduvos“ futbolininkai / V.Knyzelio/LFF nuotr.

Iki šio mačo „Sūduva“ tarpusavio mačuose „Šiaulių“ nebuvo nugalėjusi net septynis kartus iš eilės. Maža to, net per penkis paskutinius susitikimus „Sūduvos“ futbolininkams „Šiauliams“ nebuvo pavykę įmušti įvarčio.

Šį prakeiksmą V.Liubšio auklėtiniai šeštadienį nutraukė su kaupu. Savų žiūrovų akivaizdoje žaidęs Marijampolės klubas į priekį išsiveržė jau 24 minutę, kai pasižymėjo Ričardas Beniušis.

Netrukus šeimininkų persvarą po Rafaelio Ledesmos perdavimo padvigubino Tadas Eliošius (28 min.), o vos prasidėjus antrajam kėliniui rezultatas tapo triuškinantis – pasižymėjo Andrius Urbšys (48 min.).

Mariui Bezykornovui puikiu baudos smūgiu 70 minutę pavyko sušvelninti rezultatą, tačiau tašką rungtynėse padėjo savo uždirbtą 11 metrų baudinį realizavęs Povilas Lukšys (88 min.).

Trečią pergalę iš tiek pat galimų iškovojusi „Sūduva“ A lygos rikiuotės viršūnėje pavijo taip pat kol kas taškų nebarstančią VMFD „Žalgirio“ ekipą, kuri šeštadienį 1:0 išplėšė pergalę prieš Pakruojo „Kruoją“.

Tuo tarpu pirmąjį pralaimėjimą patyrusi „Šiaulių“ ekipa, kuri neslepia ambicijų pakovoti dėl pirmenybių medalių, lieka trečia.

Įdomu, jog kitą savaitę A lygoje susitiks būtent lyderiai – „Sūduvos“ ir „Žalgirio“ klubai. Balandžio 1 dieną mačas vyks LFF stadione, Vilniuje.