„Athletic“ savo aikštėje 2:1 įveikė „Real Betis“

Vėlyvą ketvirtadienio vakarą Ispanijoje buvo sužaistos vienerios „Primera“ futbolo čempionato 6-ojo turo rungtynės.
„Athletic“ žaidėjas Oscaras de Marcosas

Bilbao mieste susitiko vietos „Athletic“ ir Sevilijos „Real Betis“ klubas. Po atkaklios kovos minimalią pergalę rezultatu 2:1  (0:0) iškovojo šeimininkai.

Pirmąjį įvartį šiame susitikime pelnė „Betis“ puolėjas Jorge Molina, kuris pasižymėjo 62-ąją minutę. Rezultatą vos po 11 minučių išlygino Oscaras De Marcosas.

82-ąją minutę pergalingą įvartį savo žiūrovų akivaizdoje pelnė Mikelis San Jose, kuris pasižymėjo po puikaus Ibai Gomezo perdavimo.

Antrajame kėlinyje „Atheltic“ galėjo pelnyti pirmąjį įvartį, tačiau Benatas Etxebarria nerealizavo 11 metrų baudinio.

Po laimėtų rungtynių baskų ekipa Ispanijoje pakilo į ketvirtąją vietą. Po 6 turų „Athletic“ sąskaitoje yra 12 taškų. Tuo tarpu „Real Betis“ su 5 taškais užima 12-ąją poziciją. Pirmauja visus 6 mačus laimėję „Barcelona“ ir Madrido „Atletico“.

Athletic Bilbao 2-1 Real Betis All Goals by all-goals

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams