Praėjusį sezoną iš bankroto duobės išsikapsčiusiam „Atlantui“ nekeliamos užduotys užimti konkrečias vietas turnyre. „Pagrindinė šio sezono užduotis – pasiekti kuo geresnį lygį, auginti komandą, kad jį žaistų vis profesionaliau“, - aiškino klubo prezidentas Romualdas Jonaitis.
Vis tik vienas pagrindinių tikslų įvardijamas siekis laimėti Lietuvos futbolo taurę ir gauti galimybę žaisti Europos klubų varžybose.
Klubas sezoną pradeda atsinaujinęs: pasirašyta sutartis su vyriausiuoju treneriu Konstantinu Sarsanija bei su 22 naujokais. Iš pernykštės komandos liko septyni žaidėjai.
Šiemet „Atlanto“ biudžetas, tikimasi, sieks apie 2 mln. Lt. Tikimasi, kad Klaipėdos miesto savivaldybė klubui skirs nors 200 tūkst. Lt. Praėjusiais metais „Atlantui“ teko žaisti turint per pus mažesnį finansavimą – maždaug 800 tūkst. Lt.
„Komanda dar visai nauja – ji lyg iš naujo suburta. Mūsų visų užduotis – kuo greičiau susižaisti“, - teigė treneris.
Anot R.Jonaičio, bus siekiama, kad į Klaipėdą vėl grįžtų futbolo tradicijos. Nuo balandžio vidurio, tikimasi, „Atlantas“ jau galės žaisti namų stadione. Viliamasi, kad tai daryti leis oro sąlygos. Kol kas „Atlantas“ namų varžybas žais Gargžduose, kur yra stadionas su dirbtine danga.
