„Atlanto“ gėda Kazachstane – pralaimėjimas 0:6

Tolimojoje Almatoje ketvirtadienio vakarą Klaipėdos „Atlantas“ pirmasis iš trijų Lietuvos klubų pradėjo atranką į 2017-2018 m. Europos lygą. Klaipėdos ekipą Almatoje vietos „Kairat“ sudaužė net 6:0 (4:0).
„Kauno Žalgiris“ – „Atlantas“
„Atlantas“ / Mariaus Vizbaro nuotr.

„Kairat“ ekipos žaidėjai nuo pat mačo pradžios primetė savo žaidimą ir kamuolys judėjo kone vien „Atlanto“ aikštės pusėje, futbolas vyko į vienus vartus. Visi įvarčiai krito po sumaišties klaipėdiečių baudos aikštelėje, neužtikrinto žaidimo gynyboje.

21-ąją rungtynių minutę iš kelių metrų įvartį pelnė Gerardas Gohou, jau 25-ąją minutę paskirtą 11 m baudinį realizavo Andrejus Aršavinas, o sužaidus pusvalandį trečiąjį įvartį po komandos draugo perdavimo į tuščius vartus pelnė Ivo Iličevičius. Prieš pertrauką (42 min.), A.Aršavinas pasižymėjo antrą sykį.

Antrajame kėlinyje vaizdas nesikeitė. Jau 50-ąją minutę buvo paskirtas antrasis 11 metrų baudinys, kurį realizavo G.Gohou – 0:5. 73-ąją minutę antrą savo įvartį pelnė ir I.Iličevičius.

Tai nėra visų laikų didžiausias Lietuvos klubų pralaimėjimas Europos turnyruose. Būtent „Atlantas“ 2001-2002 m. Bukarešte vietos „Rapid“ klubui nusileido net 0:8, o šį rezultatą 2015-2016 m. pakartojo Pakruojo „Kruoja“, kai išvykoje 0:8 pralaimėjo Balstogės „Jaggielonia“.

Rezultatu 0:6 mūsų šalies klubai Europoje iki šiol buvo pralaimėję penkis kartus.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas