Publikuota: 2018 rugsėjo 15d. 18:11 , atnaujinta: 2018 rugsėjo 15d. 23:18

„Atletico“, „Real“ ir „Barcelona“ Ispanijoje gelbėjosi nuo pralaimėjimų

Luisas Suarezas
„Scanpix“ nuotr. / Luisas Suarezas

Ispanijos futbolo lygoje toliau buksuoja Madrido „Atletico“ klubas. „Atletico“ namuose sužaidė lygiosiomis 1:1 su „SD Eibar“ futbolininkais.

Svečiai buvo arti pergalės, kai 87-ą rungtynių minutę įvartį pelnė Sergi Enrichas.

Vis dėlto per teisėjo pridėta laiką – likus keliolikai sekundžių iki mačo pabaigos – „Atletico“ sugebėjo išsigelbėti nuo pralaimėjimo, pasižymėjo Borja Garcesas.

„Scanpix“ nuotr./„Atletico“ – „SD Eibar“

Per keturis turus „Atletico“ surinko vos 5 taškus – užima 5-ą vietą, bet šią poziciją šį savaitgalį gali prarasti.

„SD Eibar“ su 4 taškais užima 11-ą vietą.

Madrido futbolininkai „SD Eibar“ ekipos savo aikštėje neįveikė antrą kartą iš eilės – gegužę komandos buvo sužaidusios lygiosiomis 2:2.

Gelbėtis teko ir „Barcelona“ klubui, kuris išvykoje žaidė su „Real Sociedad“ futbolininkais.

Aritzas Elustondo 12-ą minutę išvedė šeimininkus į priekį, ir „Barsa“ atsilikinėjo iki pat 63-iosios minutės, kai pasižymėjo Luisas Suarezas.

Dar po trijų minučių Ousmane Dembele rezultatą persvėrė, ir 70 proc. laiko kamuolį kontroliavusi „Barcelona“ išvengė pirmojo kluptelėjimo sezone – 4 pergalės iš tiek pat galimų.

Niekaip pergalių kelio neranda „Valencia“ klubas, per keturis turus sukrapštęs vos 3 taškus. Šeštadienį namuose „Valencia“ sužaidė lygiosiomis 0:0 su „Real Betis“.

„Scanpix“ nuotr./Karimas Benzema

Pirmuosius taškus išbarstė Madrido „Real“, išvykoje sužaidęs 1:1 su Bilbao „Athletic“ klubu.

Ikeras Muniainas 32-ą minutę išvedė „Athletic“ į priekį, o Isco 63-ią minutę rezultatą išlygino.

„Real“ šio varžovo neįveikė jau trečią kartą iš eilės – užfiksuotos trečiosios lygiosios.

Aktualu

Skandalas Lietuvos pašte: kliento duomenis pasisavinusi darbuotoja pasiėmė greitąjį kreditą

Gyvenimas

Supermamyčių norai: gimtadienių rengėja – apie tortą už 170 eurų ir vaikišką šampaną

24sek

Įspūdinga Šaro ir Željko šachmatų partija: kodėl ją reikėtų rodyti mokyklose

Kultūra

Mirė garsus Lietuvos skulptorius Romualdas Kvintas

Aktualu

Edwardas Snowdenas jau nebesijaučia saugus jį priglobusioje Rusijoje

„Vieni vartai“ su LFF vadovu: Tomo Danilevičiaus planas gelbėti Lietuvos futbolą ir raudona kortelė

Interviu 24sek

Šaro ypatingų žodžių sulaukęs A.Milaknis: „Šiek tiek trūko iki laimingos pabaigos“

Moteriškos Eglės Straleckaitės atostogos Italijoje su mama ir dukra: kelionėje laikėsi ledų „dietos“

Gazas

Dėl kelio darbų ties įvažiavimu į Jonavą nuo Kauno pusės susidarė spūstys

Aktualu

Ingridos Šimonytės reitingai auga kaip ant mielių: aplenkė ir Saulių Skvernelį

Aktualu

Policijos fokusas: kaip alaus butelio vagį paversti visoje Lietuvoje ieškomu nusikaltėliu

Aktualu

Regina Statkuvienė: Kaip aklą Temidę keičia visamatanti Horo akis

Advokatas G.Černiauskas siekia nušalinti D.Didžiūnaitytės bylos prokurorą A.Saunorių

Gazas

Nufilmavo, kas nutinka, kai automobilio oro pagalvės išsiskleidžia ne laiku

Gyvenimas

Prašo paramos penkiamečiui Vėjui: su tokia liga – vienintelis visoje Lietuvoje

Aktualu

Saudo Arabija prisipažino: žurnalistas J.Khashoggi žuvo per muštynes Stambulo konsulate

Aktualu

Barjerai mieste: jei nerieda neįgaliojo vežimėlis, neįveiks ir vaikiškas vežimėlis

Aktualu

Rygoje įvyko demonstracija prieš ugdymą latvių kalba rusiškose mokyklose

Aktualu

Gydytojas: misti saulės energija žmogus galėtų, jei pažaliuotų

15min iš Osijeko 24sek