„Atletico“ namuose įveikė „Levante“ komandą

Sekmadienį Ispanijos „La Liga“ čempionate tris pergales šventė šeimininkai, tarp jų – Madrido „Atletico“ ekipa.
Falcao
Falcao / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Madrido „Atletico“ komanda namuose priėmė Valensijos „Levante“ klubą. Čia jau pirmajame kėlinyje šeimininkai išsiveržė į priekį, kai 32 minutė sėkmingai varžovų baudos aikštelėje sužaidė Adrianas.

Žaidimas čia klostėsi apylygiai, tačiau geriau progas išnaudojo „Los Rojiblancos“ – antrajame kėlinyje jie padvigubino pranašumą, po to, kai Diego Costa atidavė perdavimą Koke, o šis vienu lietimu, stulbinančiu smūgiu į tolimąjį kampą, nuginklavo „Levante“ vartininką. Mačas pasibaigė „Atletico“ pergale 2-0.

Ankščiau vykusiose rungtynėse Pamplonos „Osasuna“ po Kike Sola ir Nino įvarčių nugalėjo La Korunos „Deportivo“ klubą 2:1, o „Valladolid“ ekipa 2:0 įveikė „Zaragoza“ vienuolikę – čia pasižymėjo Javi Guerra ir Oscaras.

„Osasuna“ 2 – 1 „Deportivo“

26‘ [1 – 0] Kike Sola

61‘ [2 – 0] Nino

90‘ [2 – 1] Javier Camunas

„Valladolid“ 2 – 0 „Zaragoza“

12‘ [1 – 0] Javi Guerra

74‘ [2 – 0] Oscar

„Atletico“ 2 – 0 „Levante“