Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atnaujintą aikštelę turės ir Elektrėnų sporto mokykla

Viena iš atnaujintų aikštelių.
Donato Babensko nuotr. / Viena iš atnaujintų aikštelių.
Šaltinis: 15min
0
A A

Dar viena futbolo aikštelė trečiadienį oficialiai atidaryta Elektrėnų sporto mokykloje, o penktadienį įsimintina futbolo šventė planuojama ir Vilniaus „Minties“ gimnazijoje. Visa tai – dalis bendro vieno didžiausių šalies bankų DnB NORD ir Lietuvos futbolo federacijos (LFF) projekto.

Elektrėnuose surengtos šventės metu vietos jaunimas išbandė atnaujintą aikštelę dalyvavo taiklumo, žongliravimo ir kituose konkursuose, žaidė futbolą tarpusavyje, gavo įvairių prizų.

„Labai džiaugiamės renovuota aikštele, nes ji yra svarbi Elektrėnų bendruomenės ir vaikų užimtumo vieta. Tikimės, kad tokie projektai padės į futbolą pritraukti vaikų, kurie ateityje papildys ir rinktinių gretas“, – kalbėjo Elektrėnų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Stasys Voveris.

Elektrėnų sporto mokyklos direktorius Valdas Škadauskas džiaugėsi, kad DnB NORD bankas padovanojo mokyklos bendruomenei įvairių sporto šakų inventorių. „Mums ypač pravers mažieji vartukai, kuriuos panaudosime organizuojant vaikų ar šeimų futbolo turnyrus, o gimnastikos lankų seniai troško mergaitės“, – sakė V.Škadauskas.

Žiūrovus linksmins „Biplan“

Penktadienį 13 valandą aikštelių atidarymo maratoną pratęs renginys Vilniaus „Minties“ gimnazijoje. Futbolo šventė čia truks beveik tris valandas, o finalinis aikštelės atidarymo akcentas –žinomos pop–roko grupės „Biplan“ muzikinis pasirodymas.

Savo pasirodymą taip pat atliks ir „Minties“ gimnazijos atstovai, vyks pradinukų futbolo rungtynės, varžybos tarp vyresnių „Minties“ gimnazijos, Lazdynų, Sausio 13–osios ir Ažuolyno vidurinių mokyklų moksleivių. „DnB rinktinė“ sužais parodomąsias rungtynes su pradinukais, o „Biplan“ – su merginų komanda.

Vykstant varžyboms lygiagrečiai bus rengiami ir konkursai žiūrovams. Jie galės patikrinti savo futbolo technikos sugebėjimus ir žinias, taiklumą ir kūrybingumą.

Paskata vykdyti sporto projektus

Renovuotomis aikštelėmis šį rudenį taip pat džiaugsis Vilniaus M. Biržiškos gimnazijos, Vilniaus Barboros Radvilaitės pagrindinės mokyklos (Naujojoje Vilnioje) Trakų rajono Lentvario I–osios vidurinės mokyklos bendruomenės.

„Šis futbolo aikštelių atnaujinimas – tai pirmiausia dėmesys vietos bendruomenei. Tikimės, kad tai bus paskata aktyviai vykdyti įvairius sporto projektus ir mokyklų aikštynai taps visos vietos bendruomenės traukos centrais“, – sakė DnB NORD banko Vilniaus verslo regiono vadovas Vygantas Sliesoraitis.

LFF siekdama sudaryti vaikams ir suaugusiems palankias ir saugias sąlygas sportuoti šalia mokyklų prieš šešerius metus inicijavo mažų matmenų dirbtinės dangos aikštelių projektą visoje šalyje. Šiuo metu jose aktyviai sportuoja daugiau kaip 100 mokyklų bendruomenių nariai.
„Tai, jog vaikų balsai čia aidi nuo ryto iki vėlaus vakaro, yra geriausias šio projekto reikalingumo įrodymas. Gainiodami kamuolį jie ne tik mažiau laiko praleidžia sėdėdami prie kompiuterio ar televizoriaus, bet galbūt išvengia ir didesnių problemų, kurios kyla, kai vaikai neturi kur išlieti susikaupusios energijos“, – kalbėjo LFF prezidentas Liutauras Varanavičius – „Prieš kelerius metus įrengtos ir pastoviai naudojamos aikštelės dėvisi, todėl džiaugiamės šia DnB NORD banko iniciatyva prisidėti prie aikštelių atnaujinimo ir tikimės, jog šia iniciatyva paseks ir kiti.“

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką