Atokvėpis Londone: M.Arteta pirmąją pergalę su „Arsenal“ pasiekė patiesdamas „Man Utd“

Itin sunkius laikus išgyvenantis Londono „Arsenal“ klubas iškovojo retai paskutiniu metu pasitaikančią pergalę Anglijos „Premier“ lygoje. O ji – dvigubai saldi, mat „kanonieriai“ namų aikštėje 2:0 susitvarkė su vienu iš principinių varžovų – „Manchester United“ klubu.
„Arsenal“ futbolininkai
„Arsenal“ futbolininkai / „Scanpix“ nuotr.

Tai – pirmoji prieš mažiau nei dvi savaites prie komandos vairo stojusio Mikelio Artetos pergalė su „Arsenal“ klubu. Prieš tai ispano vadovaujama kariauna dusyk sužaidė lygiosiomis ir kartą pralaimėjo.

Sudėtingą laikotarpį „Arsenal“ išgyveno ir iki M.Artetos atvykimo – pergalė prieš „Man Utd“ šiam klubui tapo vos antrąja per paskutinius 13 mačų.

Įvarčius Londono klubas pasiekė pirmajame kėlinyje – 8-ąją minutę šeimininkus į priekį išvedė Nicolas Pepe, o 42-ąją minutę skirtumą padvigubino Sokratis.

Vos šeštą kartą šį sezoną laimėjęs „Arsenal“ po 21-erių rungtynių turi 27 taškus ir lygoje yra dešimtas.

„Manchester United“, kuriam tai buvo pirmas suklupimas po dviejų pergalių iš eilės, su 31 tašku vis dar rikiuojasi penktas.