Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atranka į 2012-ųjų Europos futbolo čempionatą: rusai ir portugalai gavo po antausį (rezultatai, video)

Rusai (k.) nusileido slovakams
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Rusai (k.) nusileido slovakams
Šaltinis: 15min
0
A A

Antradienį sužaistos dar 21–os 2012 metų Europos futbolo čempionato atrankos turnyro, kuriame devyniose grupėse dėl keturiolikos kelialapių į finalinį pirmenybių etapą Lenkijoje ir Ukrainoje kovoja 51 rinktinė, rungtynės.

Antrajame ture aikščių šeimininkai iškovojo jau vienuolika pergalių, penkis susitikimus laimėjo svečiai ir dar penki mačai baigėsi lygiosiomis.

Triuškinama vokiečių pergalė

Turkija – Belgija                      3:2 (0:1)
Turkija – Hamitas Altintopas (48 min.), Semihas Senturkas (66 min.), Arda Turanas (78 min.);
Belgija – Danielis Van Buytenas (28 ir 69 min.).
Raudona kortelė: Vincentas Kompany (Belgija, 64 min.)

Austrija – Kazachstanas                2:0 (0:0)
Įvarčiai – Rolandas Linzas (90+1 min.), Erwinas Hofferis (90+2 min.)

Vokietija – Azerbaidžanas              6:1 (2:0)
Vokietija – Heiko Westermannas (28 min.), Lukasas Podolskis (45+1 min.), Miroslavas Klose (45+2 ir 90+2 min.), Rashadas Sadygovas (53 min. į savo vartus), Holgeris Badstuberis (86 min.);
Azerbaidžanas – Vagifas Džavadovas (57 min.)

A grupės turnyro lentelė:
(vieta, komanda, mačai, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Vokietija                 2 2 0 0  7:1  6
2. Turkija                   2 2 0 0  6:2  6
3. Austrija                  1 1 0 0  2:0  3
4. Belgija                   2 0 0 2  2:4  0
5. Azerbaidžanas             2 0 0 2  1:6  0
5. Kazachstanas              2 0 0 1  0:5  0


Rusai pralaimėjo namuose

Rusija – Slovakija                    0:1 (0:1)
Įvartis – Miroslavas Stochas (27 min.)

Makedonija – Armėnija                 2:2 (1:1)
Makedonija: Mario Gjurovskis (42 min.), Ilco Naumoskis (90+6 min.);
Armėnija: Yura Movsisyanas (41 min.), Edgaras Manucharyanas (90+1 min.)

Airija – Andora                       3:1 (2:1)
Airija – Kevinas Kibane'as (15 min.), Kevinas Doyle'as (41 min.), Robbie Keane'as (55 min.).
Andora – Cristianas Martinezas Alejo (45 min.).


B grupės turnyro lentelė:
(vieta, komanda, mačai, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Airija                    2 2 0 0  4:1  6
2. Slovakija                 2 2 0 0  2:0  3
3. Rusija                    2 1 0 1  2:1  3
4. Makedonija                2 0 1 1  2:3  1
4. Armėnija                  2 0 1 1  2:3  1
6. Andora                    2 0 0 2  1:5  0


Italai nepasigailėjo Farerų salų ekipos

Serbija – Slovėnija                1:1 (0:0)
Serbija – Nikola Zigičius (86 min.)
Slovėnija – Milivoje Novakovičius (63 min.)

Italija – Farerų salos             5:0 (3:0)
Įvarčiai – Alberto Gilardino (11 min.), Daniele De Rossi (22 min.), Antonio
Cassano (27 min.), Fabio Quagliarella (80 min.), Andrea Pirlo (89 min.)

C grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, mačai, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Italija                2 2 0 0  7:1  6
2. Serbija                2 1 1 0  4:1  4
3. Š. Airija              1 1 0 0  1:0  3
4. Estija                 2 1 0 1  3:3  3
5. Slovėnija              2 0 1 1  1:2  1
6. Farerų salos           3 0 0 3  1:10 0


Prancūzai išsigelbėjo mačo pabaigoje

Baltarusija – Rumunija             0:0

Albanija – Liuksemburgas           1:0 (1:0)
Įvartis – Hamdi Salihi (37 min.).
Raudona kortelė: Mario Mutschas (58 min. – Liuksemburgas).

Bosnija – Prancūzija               0:2 (0:0)
Įvarčiai – Karimas Benzema (72 min.), Florentas Malouda (78 min.)


D grupės turnyro lentelė:
(vieta, komanda, mačai, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Albanija               2 1 1 0  2:1  4
2. Baltarusija            2 1 1 0  1:0  4
3. Bosnija ir Hercegovina 2 1 0 1  3:2  3
4. Prancūzija             2 1 0 1  2:1  3
5. Rumunija               2 0 2 0  1:1  2
6. Liuksemburgas          2 0 0 2  0:4  0


Švedai ir olandai nepralaimi

Švedija – San Marinas              6:0 (3:0)

Įvarčiai – Zlatanas Ibrahimovičius (7 ir 77 min.), Davide Simoncini (12 min. į savo vartus), Aldo Simoncini (26 min. į savo vartus), Andreas Granqvistas (51 min.), Marcusas Bergas (90+3 min.)
Raudona kortelė: Olofas Mellbergas (34 min. – Švedija)

Vengrija – Moldova                 2:1
Vengrija – Gergely Rudolfas (50 min.), Vladimiras Komanas (66 min.);
Moldova – Alexandras Suvorovas (79 min.)

Olandija – Suomija                 2:1 (2:1)
Olandija – Klaasas–Janas Huntelaaras (7 min. ir 16 min. iš 11 m baudinio);
Suomija – Mikaelas Forssellas (18 min.)

E grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, mačai, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Švedija                2 2 0 0  8:0  6
2. Olandija               2 2 0 0  7:1  6
3. Moldova                2 1 0 1  3:2  3
4. Vengrija               2 1 0 1  2:3  3
5. Suomija                2 0 0 2  1:4  0
6. San Marinas            2 0 0 2  0:11 0


Latvijos futbolininkai laimėjo svečiuose

Gruzija – Izraelis                 0:0

Malta – Latvija                    0:2 (0:1)
Įvarčiai – Kasparas Gorksas (42 min.), Maris Verpakovskis (85 min.)

Kroatija – Graikija                0:0

F grupės turnyro lentelė: (vieta, komanda, mačai, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Kroatija               2 1 1 0  3:0  6
2. Izraelis               2 1 1 0  3:1  4
3. Latvija                2 1 0 1  2:3  3
4. Gruzija                2 0 2 0  1:1  2
4. Graikija               2 0 2 0  1:1  2
6. Malta                  2 0 0 2  1:5  0


Antroji anglų pergalė

Bulgarija – Juodkalnija            0:1 (0:1)
Įvartis – Elsadas Zverotičius (35 min.)

Šveicarija – Anglija               1:3 (0:1)
Šveicarija – Xherdanas Shaqiri (71 min.)
England – Wayne'as Rooney (10 min.), Adamas Johnsonas (69 min.), Darrenas Bentas (88 sek.).
Raudona kortelė: Stephanas Lichtsteineris (Šveicarija) (65 min.)


G grupės turnyro lentelė:
(vieta, komanda, mačai, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Anglija                2 2 0 0  7:1  6
2. Juodkalnija            2 2 0 0  2:0  6
3. Velsas                 1 0 0 1  0:1  0
4. Šveicarija             1 0 0 1  1:3  0
5. Bulgarija              2 0 0 2  0:5  0


Portugalai pralaimėjo norvegams


Danija – Islandija                 1:0 (0:0)
Įvartis – Thomasas Kahlenbergas (90+1 min.)

Norvegija – Portugalija            1:0 (1:0)
Įvartis – Erikas Huskleppas (21 min.)


H grupės turnyro lentelė:
(vieta, komanda, mačai, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai)

1. Norvegija 2 2 0 0 3:1 6
2. Danija 1 1 0 0 1:0 6
3. Kipras 1 0 1 0 4:4 1
4. Portugalija 2 0 1 1 4:5 1
5. Islandija 2 0 0 2 1:3 0

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką