Atrankoje į pasaulio čempionatą – dramatiška Argentinos futbolininkų pergalė Kolumbijoje

Pietų Amerikoje ir toliau tęsiasi atrankos į 2014-ųjų metų futbolo čempionatą varžybos. Sunkią ir labai svarbią pergalę iškovojo svečiuose žaidusi Argentinos rinktinė, 2:1 nugalėjusi Kolumbijos futbolininkus.
Sergio Aguero ir Leonelis Messi
Sergio Aguero ir Leonelis Messi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Kolumbiečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai 45-ą minutę svečių vartininką nuginklavo Dorlanas Pabonas. Visgi antrame kėlinyje, 61-ą minutę, rezultatą išlygino Lionelis Messi, o mačo pabaigoje, 85-ą minutę, svečius į priekį išvedė Sergio Aguero.

Tuo metu Čilės rinktinė atsigavo po triuškinančio pralaimėjimo Urugvajaus komandai ir šį kartą privertė pasiduoti Paragvajaus futbolininkus. Čiliečiai šias varžybas laimėjo 2:0, o įvarčius nugalėtojams pelnė Pablo Contrerasas ir Matiasas Camposas.

Pergale galėjo džiaugtis ir Ekvadoro nacionalinė komanda. Pastaroji rinktinė savo žiūrovų akivaizdoje 2:0 privertė pasiduoti Peru futbolininkus. Šeimininkų gretose įvarčius mušė Edisonas Mendezas ir Cristianas Benitezas.

Dar vienas susitikimas vyko tarp Venesuelos ir Bolivijos žaidėjų. Šį mačą po sunkios kovos minimaliu rezultatu 1:0 laimėjo Venesuelos komanda. Pergalingą įvartį šiai ekipai 24-ą minutę pelnė Oswaldo Vizcarrondo.

Pietų Amerikos atrankos grupėje šiuo metu pirmauja Urugvajaus, Argentinos ir Venesuelos rinktinės, turinčios po 7 taškus. Žemiau rikiuojasi Ekvadoras ir Čilė, kurių sąskaitoje 6 taškai. Po 4 taškus surinkusios yra Paragvajaus ir Kolumbijos rinktinės, 3 – Peru, o Bolivija turi tik 1 tašką.

Į 2014 metais Brazilijoje vyksiantį pasaulio futbolo čempionatą iš Pietų Amerikos atrankos zonos tiesiogiai pateks keturios komandos, o penktoji žais atkrintamąsias rungtynes su Azijos atstovais.

Rezultatai:

Kolumbija 1:2 Argentina
45' [1:0] Dorlanas Pabonas
61' [1:1] Lionelis Messi
85' [1:2] Sergio Aguero

Ekvadoras 2:0 Peru
70' [1:0] Edisonas Mendezas
89' [2:0] Cristianas Benitezas

Čilė 2:0 Paragvajus
27' [1:0] Pablo Contrerasas
85' [2:0] Matiasas Camposas

Venesuela 1:0 Bolivija
24' [1:0] Oswaldo Vizcarrondo