Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atrankoje į pasaulio futbolo čempionatą Anglija išsigelbėjo nuo pralaimėjimo, o Ispanija išplėšė pergalę (visi rezultatai)

Frankas Lampardas tik realizavęs 11 m baudinį mačo pabaigoje išplėšė Anglijai lygiąsias prieš Ukrainą.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Frankas Lampardas tik realizavęs 11 m baudinį mačo pabaigoje išplėšė Anglijai lygiąsias prieš Ukrainą.
Šaltinis: BNS ir 15min.lt
0
A A

Antradienį tęsėsi 2014 metų pasaulio futbolo čempionato Europos zonos atrankos turnyras – sužaistos 24-erios rungtynės. Didesnių sensacijų neužfiksuota, tačiau pasaulio ir dukart Europos čempionė Ispanija tik mačo pabaigoje išplėšė pergalę prieš Gruziją, o Anglija namuose turėjo gelbėtis nuo pralaimėjimo Ukrainai.

A grupėje trivaldystė – pirmauja po 4 taškus turinčios Serbijos, Belgijos ir Kroatijos rinktinės:

Serbija – Velsas                    6:1 (3:1)
Serbija – Aleksandaras Kolarovas (16 min.)
Zoranas Tosičius (24 min.)
Filip Djuričičius (40 min.)
Dušanas Tadičius (55 min.)
Branislavas Ivanovičius (80 min.)
Miralemas Sulejmani (90 min.)
Velsas – Garethas Bale'as (31 min.)
Belgija – Kroatija                  1:1 (1:1)
Belgija – Guillaume'as Gilletas (45+2 min.);
Kroatija – Ivanas Perisičius (6 min.)
Škotija – Makedonija                1:1 (1:1)
Škotija – Kenny Milleris (43 min.)
Makedonija – Nikolce'as Noveskis (10 min.)
  
A grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Serbija                 2 1 1 0  6:1  4
2. Belgija                 2 1 1 0  3:1  4
3. Kroatija                2 1 1 0  2:1  4
4. Škotija                 2 0 2 0  1:1  2
5. Makedonija              2 0 1 1  1:2  1
6. Velsas                  2 0 0 2  1:8  0
  
B grupės lyderėmis tapo pirmąsias pergales iškovojusios ir po 4 taškus surinkusios Europos vicečempionė Italija bei Bulgarijos vienuolikė:

Bulgarija – Armėnija                1:0 (1:0)
Įvartis – Stanislavas Manolevas (43 min.).
Raudonos kortelės: Svetoslavas Dyakovas (73 min. – Bulgarija)
Marcosas Pinheiro (73 min.) ir Gevorgas Gazaryanas (77 min. – abu Armėnija)
Italija – Malta                     2:0 (1:0)
Įvarčiai – Mattia Destro (5 min.)
Andrew Cohenas (90+2 min. į savo vartus)


  
B grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Italija                 2 1 1 0  4:2  4
2. Bulgarija               2 1 1 0  3:2  4
3. Armėnija                2 1 0 1  1:1  3
4. Čekija                  1 0 1 0  0:0  1
4. Danija                  1 0 1 0  0:0  1
6. Malta                   2 0 0 2  0:3  0
  
Vienvalde C grupės lydere tapo antrąją pergalę iškovojusi planetos pirmenybių bronzos medalininkė Vokietijos rinktinė:

Austrija – Vokietija                1:2 (0:1)
Austrija – Zlatko Junuzovičius (57 min.)
Vokietija – Marco Reusas (44 min.)
Mesutas Ozilas (52 min. iš 11 m baudinio)


 

Švedija – Kazachstanas              2:0 (1:0)
Įvarčiai – Rasmusas Elmas (37 min.)
Marcusas Bergas (90+4 min.)
  
C grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Vokietija               2 2 0 0  5:1  6
2. Švedija                 1 1 0 0  2:0  3
3. Airija                  1 1 0 0  2:1  3
4. Austrija                1 0 0 1  1:2  0
5. Kazachstanas            2 0 0 2  1:3  0
6. Farerų salos            1 0 0 1  0:3  0
  
D grupėje antrąsias pergales antradienį iškovojo Rumunijos ir Nyderlandų komandos:

Rumunija – Andora                   4:0 (2:0)
Įvarčiai – Gabrielis Torje (29 min.)
Costinas Lazaras (44 min.)
Valerica Gamamas (90+1 min.)
Alexandru Maximas (90+3 min.)
Turkija – Estija                    3:0 (1:0)
Įvarčiai – Emre Belozoglu (44 min.)
Umutas Bulutas (60 min.)
Selcukas Inanas (75 min.)
Raudona kortelė: Enaras Jaageris (19 min. – Estija)
Vengrija – Nyderlandai              1:4 (1:2)
Vengrija – Balazsas Dzsudzsakas (6 min. iš 11 m baudinio)
Nydeerlandai – Jeremainas Lensas (2 ir 52 min.)
Bruno Martensas (18 min.)
Klaasas-Janas Huntelaaras (73 min.)


  
D grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Rumunija                2 2 0 0  6:0  6
2. Nyderlandai                2 2 0 0  6:1  6
3. Vengrija                2 1 0 1  6:4  3
4. Turkija                 2 1 0 1  3:2  3
5. Estija                  2 0 0 2  0:5  0
6. Andora                  2 0 0 2  0:9  0
  
Vienvaldžiais E grupės lyderiais tapo antrąją pergalę iškovoję Šveicarijos futbolininkai:

Kipras – Islandija                  1:0 (0:0)
Įvartis – Constantinos Makridis (57 min.).
Raudona kortelė: Solvi Ottesenas (87 min. – Islandija)
Norvegija – Slovėnija               2:1 (1:1)
Norvegija – Markusas Henriksenas (26 min.)
Johnas Arne Riise (90+4 min. iš 11 m baudinio)
Slovėnija – Marko Suleris (16 min.)
Šveicarija – Albanija               2:0 (1:0)
Įvarčiai – Xherdanas Shaqiri (23 min.)
Gokhanas Inleras (68 min. iš 11 m baudinio)
  
E grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Šveicarija              2 2 0 0  4:0  6
2. Islandija               2 1 0 1  2:1  3
3. Albanija                2 1 0 1  3:3  3
4. Kipras                  2 1 0 1  2:3  3
4. Norvegija               2 1 0 1  2:3  3
6. Slovėnija               2 0 0 2  1:4  0
  
F grupės turnyro lentelės priekyje įsitvirtino antruosius mačus laimėjusios Rusijos ir Portugalijos rinktinės:

Izraelis – Rusija                   0:4 (0:2)
Įvarčiai – Aleksandras Keržakovas (7 ir 64 min.)
Aleksandras Kokorinas (18 min.)
Viktoras Fayzulinas (77 min.)
Šiaurės Airija – Liuksemburgas      1:1 (1:0)
Šiaurės Airija – Deanas Shielsas (14 min.)
Liuksemburgas – Danas Da Mota (86 min.)
Portugalija – Azerbaidžanas         3:0 (0:0)
Įvarčiai – Silvestre'as Varela (64 min.)
Helderis Postiga (85 min.)
Bruno Alvesas (88 min.)

  
 

F grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Rusija                  2 2 0 0  6:0  6
2. Portugalija             1 2 0 0  5:1  6
3. Liuksemburgas           2 0 1 1  2:3  1
4. Šiaurės Airija          2 0 1 1  1:3  1
5. Azerbaidžanas           2 0 1 1  1:4  1
6. Izraelis                2 0 1 1  1:5  1
  
G grupėje antruosius susitikimus iš eilės laimėjo Bosnijos ir Hercegovinos bei Graikijos vienuolikės:

Graikija – Lietuva                  2:0 (0:0)
Įvarčiai – Sotiris Ninis (55 min.)
Kostas Mitroglou (72 min.)
Bosnija ir Hercegovina – Latvija    4:1 (2:1)
Bosnija ir Hercegovina – Zvjezdanas Misimovičius (12 min. iš 11 m baudinio ir 54 min.)
Miralemas Pjaničius (44 min.)
Edinas Džeko (90+1 min.)
Latvija – Kaspars Gorkss (5 min.)

VIDEO: Bosnia-Herzegovina 4 - 1 Latvia ~Highlights & Goals~ 11/9/2012

Slovakija – Lichtenšteinas          2:0 (1:0)
Įvarčiai – Marekas Sapara (36 min.)
Martinas Jakubko (78 min.)
  
G grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Bosnija ir Hercegovina  2 2 0 0 12:2  6
2. Graikija                2 2 0 0  4:1  6
3. Slovakija               2 1 1 0  3:1  4
4. Lietuva                 2 0 1 1  1:3  1
5. Latvija                 2 0 0 2  2:6  0
6. Lichtenšteinas          2 0 0 2  1:10 0
  
H grupėje pirmuosius taškus praradusią Anglijos komandą pasivijo Juodkalnijos bei Lenkijos ekipos:

San Marinas – Juodkalnija           0:6 (0:2)
Įvarčiai – Luka Djordjevičius (24 min.)
Fatosas Becirajas (25 ir 52 min.)
Elsadas Zverotičius (69 min.)
Andrija Delibašičius (78 ir 82 min.)
Lenkija – Moldova                   2:0 (1:0)
Įvarčiai – Jakubas Blaszczykowskis (33 min. iš 11 m baudinio)
Jakubas Wawrzyniakas (82 min.)
Anglija – Ukraina                   1:1 (0:1)
Anglija – Frankas Lampardas (87 min. iš 11 m baudinio)
Ukraina – Jevgenijus Konoplianka (39 min.)
Raudona kortelė: Stevenas Gerrardas (88 min. – Anglija)


  
H grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Juodkalnija             2 1 1 0  8:2  4
2. Anglija                 2 1 1 0  6:1  4
3. Lenkija                 2 1 1 0  4:2  4
4. Ukraina                 1 0 1 0  1:1  1
5. San Marinas             1 0 0 1  0:6  0
6. Moldova                 2 0 0 2  0:7  0
  
Vienvaldžiais I grupės lyderiais tapo antrąją pergalę iškovoję Prancūzijos futbolininkai, o dukart Senojo žemyno ir pasaulio čempionė Ispanijos rinktinė laimėjo pirmąjį žaistą susitikimą:

Gruzija – Ispanija                  0:1 (0:0)
Įvartis – Roberto Soldado (86 min.)
Prancūzija – Baltarusija            3:1 (0:0)
Prancūzija – Etienne Capoue (49 min.)
Christophe Jallet (68 min.)
Franckas Ribery (80 min.)
Baltarusija – Antonas Putilo (72 min.)


  
I grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Prancūzija              2 2 0 0  4:1  6
2. Ispanija                1 1 0 0  1:0  3
3. Gruzija                 2 1 0 1  1:1  3
4. Suomija                 1 0 0 1  0:1  0
5. Baltarusija             2 0 0 2  1:4  0
  
Tiesiogiai į 2014 metų pasaulio futbolo čempionato finalinį etapą Brazilijoje pateks visų devynių Europos zonos grupių nugalėtojai, o aštuonios geriausios antrąsias vietas grupėse užėmusios komandos atkrintamosiose varžybose kovos dėl likusių keturių kelialapių.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką