Publikuota: 2018 lapkričio 10d. 21:44

Atsilikinėjusi „Borussia“ atsitiesė ir penkių įvarčių dramoje nukovė „Bayern“

„Borussia“ – „Bayern“
„Scanpix“ nuotr. / „Borussia“ – „Bayern“

Penkių įvarčių dramoje Dortmundo „Borussia“ atsilikinėjo, tačiau atsitiesė ir savų žiūrovų akivaizdoje patiesė principinį varžovą – Miuncheno „Bayern“ klubą. Bundeslygos 11-ojo turo mačas baigėsi rezultatu 3:2. Taip „Borussia“ nutraukė trijų pralaimėjimų tarpusavio rungtynėse seriją.

26-ą minutę Robertas Lewandowskis smūgiu galva išvedė „Bayern“ į priekį, bet visi reikalai sprendėsi antrajame kėlinyje.

49-ą minutę Marco Reusas nuo 11 metrų žymos rezultatą išlygino, tačiau po trijų minučių R.Lewandowskis dar kartą pasižymėjo (52 min.) smūgiuodamas galva.

Vos 42 proc. laiko kamuolį kontroliavusi „Borussia“ varžovus ant menčių patiesė per šešias minutes – 67-ą minutę smūgiu iš eigos įvartį pelnė M.Reusas, o 73-ią tašką rungtynėse padėjo Paco Alcaceras.

Ispanas pabėgo į kontrataką balansuodamas ties nuošalės riba ir meistrišką perkėlė kamuolį per Manuelį Neuerį.

27 taškus turinti „Borussia“ sustiprino lyderės pozicijas, 20 taškų turintis „Bayern“ lieka trečioje vietoje.

Aktualu

Afganistano dilema: ką daryti su vaikais savižudžiais sprogdintojais?

15min tyrimas: slaptąjį premjero patarėją lydi milijoninė sėkmė

Aktualu

Psichiatras L.Slušnys apie kirčiavimo mokytoją: „Vaikai dar bando suktis, o aš prisysiočiau į kelnes“

Aktualu

Ketvirtadienio vandentiekio avarijos Vilniuje padariniai pašalinti: atnaujinamas eismas

15min iš Dakaro Gazas

Dakaro dienoraštis Nr. 12. Ar galima priaugti svorio valgant bivake

Gyvenimas

Vika apie asmenines patirtis: „Mes visi labai orientuoti į save. Gal dėl to ir sergame depresijomis“

Nesklandumai „X Faktoriuje“: vienai balsingiausių šou dalyvių pasirodymo metu sugedo mikrofonas

Gyvenimas

Gydūnas Rimantas „praregėjo“ netekęs akies: prieš kokį 1000 metų mane būtų sudeginę ant laužo

Aktualu

Nepalo tradicija, žudanti moteris

Vitaminai sielai. Viktorija Macijauskienė apie motinystę, moteriškumą ir santykius su vyru

24sek

Š.Jasikevičius: „Kai kurie žalgiriečiai šiandien nebūtų verti net už dublerius žaisti“

Verslas

Sekmadienį Lietuvoje sutriko „Revolut“ veikla

Neišsiųsti CV Kultūra

Gytis Ambrazevičius: apie dainų pavadinimus, kūrybą ir amoniaką

Vitalijus Cololo šoko į ledinę eketę: 22 kg numetęs humoristas parodė ir naujas kūno formas

Aktualu

S.Skvernelis sutinka – paskelbimas apie konservatorių sąsajas su Kremliumi galėjo būti klaida

Aktualu

Šakočių kepėja iš Kaišiadorių rajono neatsigina kvietimų demonstruoti savo sugebėjimus

Sportas

L.Messi pratęsė įvarčių, „Barcelona“ – pergalių seriją

Aktualu

Žiežmarių gimnazijos mokytojos tonas kirčiavimo pamokoje verčia gūžtis: mokyklos vadovybė ėmėsi veiksmų

24sek

Per plauką nuo sensacijos: „Nevėžio“ tritaškiai vos nepaskandino „Žalgirio“

Mokslas.IT

Dangaus stebėtojai laukia „kruvinojo mėnulio“ pasirodymo

Ineta ir Ąžuolas Žvaguliai iš prieglaudos pasiėmė šuniuką: „Kiekvieni namai turi turėti gyvūną“

Darjušas ir Edita Lavrinovičiai – apie staiga įsiplieskusią meilę, piršlybas ir didesnės šeimos norą

Gazas

Reidas Kaune: įkliuvo „Žalgirio“ pergalę kelias dienas šventęs „Taxify“ vairuotojas

Sportas

„Napoli“ penktą kartą iš eilės įveikė „Lazio“ klubą

Savaitės Lietuvos įvykiai – 15min fotografų kadruose (2019 m. sausio 14-20 d.)

Gyvenimas

Kaip žinoti, kad kai kuriuos žmones „išaugote“

Gazas

Brazilijoje „pole“ poziciją iškovojo sezono nugalėtojo vardą jau užsitikrinęs L.Hamiltonas

Regina Pavliukovič atstovaus Lietuvai konkurse moterims nuo 30 iki 55 metų: „Svarbiausia – vidinis grožis“

15min iš Podgoricos 24sek

Keista patirtis Juodkalnijoje: įdomi sirgalių reakcija į Šarą ir akibrokštas saviems

Susitikimas su rašytoju Alanu Lightmanu

Aktualu

Biržų meras globos namų socialinėms darbuotojoms padalijo po 100 eurų vokeliuose

Aktualu

Selemonas Paltanavičius: Kur nusileis svirbelių pulkai

24sek

Prienuose „Skycop“ kibo „Rytui“ į atlapus, bet pergalę šventė vilniečiai

Maistas

Knygos „Prancūzijos virtuvė“ autorės receptas: be lukšto virti kiaušiniai su lęšių ir pomidorų salotomis

Aktualu

Liberalų sąjūdis pradėjo išsivaikščioti, E.Gentvilas prašo dar nelaidoti

24sek

S.Jasaitis sužaidė karjeros rungtynes, „Lietkabelis“ palaužė „Šiaulius“

Deuce

Tvirti pamatai pergalei – Čekijos rinktinė atsidūrė per žingsnį nuo triumfo „Fed Cup“

Aktualu

Jonavoje prekybos centre užsidegė šaldytuvas

„Scanoramos“ filmo „Šaltasis karas“ premjera sudomino ir žinomus žmones

Aktualu

Paulius Jurkevičius: Pasakyk, kas tau reguliuoja maistą ir aš kai ką pasakysiu

Depiliacija ar plaukeliai: kurią stovyklą palaiko žinomos moterys?

Aktualu

Rūgštyje ištirpdyti J.Khashoggi palaikai buvo išpilti į kanalizaciją

Verslas

Lietuviai gręžiasi nuo ilgalaikės nuomos: laisvus pinigus investuoja įvairiau

Sportas

Artimiausi „Manchester United“ varžovai Anglijoje barstė taškus

„Vieni vartai“: auksinis sūduviečių triumfas ir futsalo čempionatas šalyje, kurioje nėra futsalo