Publikuota: 2018 lapkričio 10d. 21:44

Atsilikinėjusi „Borussia“ atsitiesė ir penkių įvarčių dramoje nukovė „Bayern“

„Borussia“ – „Bayern“
„Scanpix“ nuotr. / „Borussia“ – „Bayern“

Penkių įvarčių dramoje Dortmundo „Borussia“ atsilikinėjo, tačiau atsitiesė ir savų žiūrovų akivaizdoje patiesė principinį varžovą – Miuncheno „Bayern“ klubą. Bundeslygos 11-ojo turo mačas baigėsi rezultatu 3:2. Taip „Borussia“ nutraukė trijų pralaimėjimų tarpusavio rungtynėse seriją.

26-ą minutę Robertas Lewandowskis smūgiu galva išvedė „Bayern“ į priekį, bet visi reikalai sprendėsi antrajame kėlinyje.

49-ą minutę Marco Reusas nuo 11 metrų žymos rezultatą išlygino, tačiau po trijų minučių R.Lewandowskis dar kartą pasižymėjo (52 min.) smūgiuodamas galva.

Vos 42 proc. laiko kamuolį kontroliavusi „Borussia“ varžovus ant menčių patiesė per šešias minutes – 67-ą minutę smūgiu iš eigos įvartį pelnė M.Reusas, o 73-ią tašką rungtynėse padėjo Paco Alcaceras.

Ispanas pabėgo į kontrataką balansuodamas ties nuošalės riba ir meistrišką perkėlė kamuolį per Manuelį Neuerį.

27 taškus turinti „Borussia“ sustiprino lyderės pozicijas, 20 taškų turintis „Bayern“ lieka trečioje vietoje.