Atsinaujinusi „Chelsea“ vienuolikė Anglijos futbolo čempionatą pradėjo užtikrinta pergale

Sekmadienį sužaistose Anglijos „Premier“ lygos I turo rungtynėse Londono „Chelsea“ futbolininkai išvykoje jau pačioje pirmojo kėlinio pradžioje pasiuntė „Wigan“ komandą į nokdauną, po kurio šeimininkai nebesugebėjo atsigauti.
„Chelsea“ kapitonas Johnas Terry ir Frankas Lampardas
„Chelsea“ kapitonas Johnas Terry ir Frankas Lampardas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Londono Chelsea

Roberto Di Matteo auklėtiniai įsiveržė į priekį antrąją minutę, kuomet greitos kontratakos metu vienas prieš vartininką išbėgo ir jam vilčių nepaliko gynėjas Branislavas Ivanovičius.

Serbas galėjo net nepasirodyti aikštėje, nes prieš savaitę „Community Shield“ mače prieš „Man City“ prieš save išvydo raudoną kortelę ir pagal senas taisykles būtų buvęs diskvalifikuotas trejiems susitikimams, tačiau Anglijos Futbolo asociacija nusprendė reglamente padaryti „Chelsea“ klubą tenkinančius pakeitimus.

Praėjus penkioms minutėms „mėlynųjų“ naujoką Edeną Hazardą baudos aikštelėje neleistinai sustabdė Ivanas Ramisas, tad teisėjas nedvejodamas skyrė 11 metrų baudinį. Prie žymos stojęs Frankas Lampardas padvigubino stipriausios Europos ekipos persvarą – 2:0.

Per likusį laiką „Wigan“ vienuolikei svečių gynyba pasirodė neįkandama, tad „Chelsea“ šventė užtikrintą pergalę ir įsirašė tris taškus į turnyrinės lentelės sąskaitą.