15min be reklamos
2022 11 28, 11:05

Atskleidė, kas nutiko: Maroko vartininkas giedojo himną, bet aikštėje nepasirodė

Maroko futbolininkai pribloškė Belgiją pasaulio futbolo čempionato rungtynėse sekmadienį. Prieš mačą nutiko šis tas neįprasta.

Marokas sekmadienį palaužė Belgiją 2:0 ir turi geras galimybes iškopti į pasaulio pirmenybių aštuntfinalį.

Mače su belgais Afrikos komandos vartus turėjo ginti Yassine „Bono“ Bounou, kuris kartu su kitais Maroko futbolininkais aikštėje sugiedojo himną prieš pat rungtynių startą.

Tačiau po kelių minučių, kai dvikova prasidėjo, 31 metų vartininko aikštėje nebuvo. Jo vietą užėmė Muniras Mohandas Mohamedas.

Kas nutiko, kad staiga buvo pakeistas pagrindinis vartų sargas, išsaugojęs vartus „sausus“ per pirmąsias rungtynes?

Keitimo priežastis paaiškėjo po rungtynių.

„Likus 10 minučių iki rungtynių, Bono pasakė, kad jaučiasi prastai ir nėra pasiruošęs 100 procentų. Jis pats priėjo prie manęs ir paklausė, ar galėtų būti išimtas iš starto sudėties. Taip mes išsaugojome vieną keitimą rungtynių metu. Esu dėkingas, kad jis taip pasielgė“, – sakė Maroko treneris Hoalidas Regagui po mačo.

Dabar F grupėje Marokas turi keturis taškus po dviejų mačų, o paskutinėse grupės rungtynėse žais su Kanada, kuri jau prarado galimybes iškopti į atkrintamąsias kovas.

Įdomu, ar „Sevilla“ klube žaidžiantis Yassine „Bono“ Bounou rungtyniaus prieš Kanadą? Šioje šalyje jis yra gimęs, turi pilietybę, o jaunystėje rinkosi tarp Kanados ir Maroko rinktinių, kol pasirinko Afrikos šalį, kurioje augo ir pradėjo profesionaliai žaisti futbolą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie SPORTO rubriką