Atstumas nepakito: Ispanijos futbolo čempionate „Real“ įmušė 5, „Barcelona“ – 2 įvarčius

Cristiano Ronaldo
AP/Scanpix nuotr. / Cristiano Ronaldo įmušė du įvarčius.
0

Ispanijos futbolo čempionato lyderius skiriantis atstumas liko toks pat – 6 taškai. Po dviejų lygiųjų iš eilės pergalių skonį godžiai prisiminęs Madrido „Real“ klubas neleido dar labiau priartėti čempionės titulą ginančiai „Barcelona“ ekipai.

Dėl teisėjavimo paskutiniame mače su „Villarreal“ įtūžęs „Real“ pyktį išliejo ant San Sebastiano „Sociedad“ vienuolikės, kurią šeštadienį namuose sutriuškino net 5:1 (3:1).

Po du įvarčius nugalėtojams pelnė Cristiano Ronaldo ir Karimas Benzema, vieną – Gonzalo Higuainas.

„Real“ klubui lengvai laimėti nesutrukdė ir diskvalifikacijos. Po aistrų protrūkio mače su „Villarreal“ tik iš tribūnų šeštadienio mačą stebėjo vyriausiasis treneris Jose Mourinho, jį pavadavo asistentas Aitoras Karanka, ir futbolininkai Sergio Ramosas, Mesutas Ozilas, Pepe.

„Real“ (75 tšk.) atstatė 6 taškų pranašumą prieš „Barcelona“ (69 tšk.), kuri anksčiau šeštadienį vykusiame mače išvykoje 2:0 (1:0) pranoko „Mallorca“ ekipą.

Po įvartį pelnė Lionelis Messi ir Gerardas Pique. „Barcelona“ laimėti nesutrukdė ir tai, kad 57 minutę iš aikštelės buvo pašalintas Thiago.

Įdomu, kad lenktynes tęsia ne tik „Real“ ir „Barcelona“ klubai, bet ir jų lyderiai – Cristiano Ronaldo bei Lionelis Messi. Po šio savaitgalio abu Ispanijos futbolo čempionate yra pelnę po 35 įvarčius ir pirmauja snaiperių įskaitoje.

Švieslentė

„Mallorca“ 0 2 „Barcelona“
  25' [0 – 1] L.Messi
79' [0 – 2] G.Pique
57' iš aikštės pašalintas Thiago
Madrido „Real“ 5 1 San Sebastiano „Sociedad“
6' [1 – 0] G.Higuainas
32' [2 – 0] C.Ronaldo
40' [3 – 0] K.Benzema
49' [4 – 1] K.Benzema
56' [5 – 1] C.Ronaldo
41' [3 – 1] X.Prieto
Madrido „Getafe“ 3 1 „Valencia“
12' [1 - 1] P.Riosas
24' [2 - 1] Miku
30' [3 - 1] B.Saltoras į savo vartus
5' [0 - 1] R.Soldado