Aukščiausioje Ispanijos lygoje „Barcelona“ iškovojo lengvą pergalę

Šeštadienį aukščiausioje Ispanijos lygoje „La Liga“ buvo žaidžiamos 10 turo rungtynės. Pirmenybių lyderė „Barcelonos“ ekipa 3:1 įveikė „Celta de Vigo“ ekipą.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pirmąjį susitikimo įvartį 21 minutę įmušė Adriano Correia ir išvedė „Barcelona“ klubą į priekį. Tačiau greitai „Celta de Vigo“ išlygino rezultatą, pasižymėti pavyko Mario Bermejo.

Vos po kelių minučių „Barcelona“ susigrąžino pranašumą po taiklaus Davido Villa smūgio, o rungtynių rezultatą nulėmė Jordi Alba įvartis 61 minutę.

„Barcelona“ ekipoje žaidė ir Lionelis Messi, kuris vakar tapo tėvu.

Po šios pergalės „Barcelona“ išsaugojo lyderės poziciją „La Liga“ turnyro lentelėje.

Startinės komandų sudėtys:

„Barcelona“: Victoras Valdesas; Adriano, Sergio Busquetsas, Javieras Mascherano, Jordi Alba; Xavi, Cescas Fabregas, Andresas Iniesta; Pedro, Lionelis Messi, Davidas Villa.

„Celta de Vigo“: Javieras Varas; Hugo Mallo, Andrezas Tunezas, Cabral, Roberto Lago; Alejandro Lopezas, Borja Oubina, Augusto Fernandezas, Michaelas Krohn-Dehli Aspas; Mario Bermejo.