Autsaiderių mūšyje tarp čempiono ir debiutanto – lygiosios

Lietuvos futbolo „TOPsport A lygos“ IX turo rungtynių maratonas sekmadienį prasidėjo maču Aukštaitijos sostinėje tarp „Panevėžio“ ir Vilniaus raj. „Transinvest“ komandų, kurios turnyre užima dvi paskutines vietas.
TOPsport LFF supertaurės rungtyės FK „Panevėžio“ bei FK „TransINVEST“ komandos
Jeffrey Sarpongas. / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Čempionės titulą ginanti Panevėžio ekipa rungtynes pradėjo be savo gynybos ramsčio Lino Klimavičiaus, jau pirmajame kėlinyje dėl traumos turėjo keisti Marką Benetą, o rungtynės baigėsi lygiosiomis 1:1 (1:0).

Lygos debiutantė „Transinvest“ iki pertraukos turėjo keletą gerų galimybių išsiveržti į priekį, bet savo vartus kaskart apgindavo Vytautas Černiauskas.

Pirmasis rungtynių įvartis krito per teisėjo kompensuotą pirmojo kėlinio laiką, kai Federico Palaciosas perdavimu išvedė M.Benetą pakeitusį Igną Venckų vieną prieš vartininką ir puolėjas kaire koja negailestingai pasiuntė kamuolį po skersiniu.

Antrojo kėlinio pradžioje Vilniaus raj. komanda vėl turėjo keletą gerų galimybių pelnyti įvartį, tačiau ir vėl nepramušė V.Černiausko.

69 min. „Transinvest“ sulaukė auksinės galimybės išlyginti rezultatą, kai už Jeffrey Sarpongo pražangą prieš Henrique Devensą buvo skirtas baudinys. Šia proga taip pat pavyko pasinaudoti labai sunkiai. V.Černiauskas atrėmė Lino Pilibaičio smūgį, bet pirmas prie kamuolio prišokęs Gustas Jarusevičius pagaliau nuginklavo šeimininkų vartų sargą.

Per likusį laiką itin pavojingų progų komandoms sukurti nepavyko ir teko tenkintis lygiosiomis.

Po šių rungtynių „Panevėžys“ ir „Transinvest“ turi po 7 taškus bei lieka turnyro lentelės dugne.

Standings provided by Sofascore

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas