„Barcelona“ džiaugsmai – pergalė ir Lionelio Messi 300-asis įvartis

Šeštadienį ketveriomis rungtynėmis startavo 9-asis Ispanijos „Primera“ čempionato turas. Madride susitiko vietos „Rayo Vallecano“ ir „Barcelona“ ekipos. Triuškinančią pergalę rezultatu 5:0 iškovojo Ispanijos vicečempionai.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Įvartis

Katalonai nuo pat mačo pradžios atakavo varžovų vartus. Jau 20-ąją minutę T.Vilanovos vadovaujama ekipa įsiveržė į priekį, kai po Cesco Fabregaso perdavimo pasižymėjo Davidas Villa.

Antrojo kėlinio pradžioje rezultatą padvigubino geriausias planetos futbolininkas – Lionelis Messi, kuris po tikslaus Martino Montoya perdavimo pasiuntė kamuolį į „Rayo“ vartų tinklą.

78-ąją minutę savo pirmąjį rungtynių įvartį pelnė Xavi, kai po gynėjo Jordi Alba puikaus perdavimo tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

Vos po dviejų minučių krito ir ketvirtasis įvartis, kurį po Pedro perdavimo pelnė C.Fabregasas. Galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo savo antrąjį 89-ąją minutę įvartį pelnęs L.Messi.

Garsiajam argentiniečiui tai buvo 300-asis ir 301-asis tikslus smūgis profesionalo karjeroje tiek klube, tiek nacionalinėje rinktinėje.

Kitose rungtynėse „Celta Vigo“ namuose išsiskyrė taikiai su „Deportivo“,  Sevilijos „Real Betis“ minimaliu skirtumu palaužė „Valencia“ klubą ir kita Barselonos komanda – „Espanyol“ iškovojo tašką mače su „Malaga“.