„Barcelona“ futbolininkai 1:4 pralaimėjo Meksikos ekipai

Jungtinėse Amerikos Valstijose UEFA Čempionų lygos bei Ispanijos čempionė „Barcelona“ ekipa sužaidė dar vienerias draugiškas rungtynes. Šį kartą katalonai susitiko su „Chivas“ vienuolike.
Rungtynių akimirka / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Futbolas

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Barca“. Jau po 4-ąją minutę Davido Villos įmušto įvarčio ispanų klubas pirmavo rezultatu 1:0, tačiau antrajame kėlinyje viskas apsivertė aukštyn kojomis.

„Chivas“ komandos futbolininkai parodė charakterį ir per 3 minutes dėl įspūdingų įvarčių rezultatą sugebėjo persverti savo naudai. Įvarčiai buvo įmušti 60,63 minutėmis. Po nepilnų dešimties minučių Meksikos klubas įmušė dar vieną įvartį ir „Barca“ atsiliko rezultatu 1:3.

Per pridėtą rungtynių laiką „Chivas“ ekipa pelnė ir ketvirtąjį įvartį, todėl nuaidėjus pagrindinio laiko mačo arbitro švilpukui, solidžią pergalę šventė meksikiečiai.

„Barcelona“ 1 – 4 „Chivas“
4‘ [1 – 0] David Villa
60‘ [1 – 1] Marco Fabian De la Mora
63‘ [1 – 2] Marco Fabian De la Mora
72‘ [1 – 3] Giovani Casillas
90‘ [1 – 4] Jose Verduzco