„Barcelona“ ir „Atletico“ Ispanijos čempionate iškovojo sunkias pergales

Ispanijos „Primera“ futbolo čempionato 31-ajame ture šeštadienį sužaisti trys susitikimai, o dviejuose iš jų kovojo į pirmąją lygos vietą besitaikančios komandos.
Lionelis Messi
Lionelis Messi / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Barselonos miesto derbyje „Espanyol“ ekipa savo aikštėje 0:1 nusileido titulą ginantiems „Barcelona“ futbolininkams.

Pirmajame kėlinyje Neymaras neįmušė iš maždaug dviejų metrų atstumo ir neišnaudojo tiesiog auksinės progos.

„Barcelona“ spaudė šeimininkus ir kamuolį valdė daugiau nei 70 proc. laiko, atliko 20 smūgių į vartus.

77-ąją minutę buvo skirtas ginčytinas 11 metrų baudinys, kurį realizavo Lionelis Messi.

83 min. „Espanyol“ vartininkas Kiko Casilla gavo raudoną kortelę, nes rankomis stabdė kamuolį jau už baudos aikštelės ribų. Komanda jau buvo išnaudojusi visus tris keitimus, tad į vartus stojo aikštės žaidėjas, tačiau „Barca“ to išnaudoti nesugebėjo.

Vis dėlto, laimėjusi „Barcelona“ pirmąja pozicija ilgai nesidžiaugė. Po kelių valandų prasidėjusiose rungtynėse Madrido „Atletico“ išvykoje 2:1 palaužė Bilbao „Athletic“.

Ikeras Muniainas jau 6-ąją minutę išvedė Bilbao futbolininkus į priekį, tačiau Diego Costa 22-ąją min. rezultatą išlygino.

Antrajame kėlinyje pirmajam įvarčiui asistavęs Koke 55-ąją minutę įmušė pergalingą įvartį ir leido „Atletico“ grįžti į pirmą turnyro lentelės vietą.

Likus septyniems turams iki čempionato pabaigos „Atletico“ turi 76 taškus, „Barcelona“ – 75, „Real“ – 70, „Athletic“ – 56, „Sevilla“ – 50.