Publikuota: 2016 rugpjūčio 18d. 07:38

„Barcelona“ iškovojo pirmąjį sezono trofėjų

Lionelis Messi
„Scanpix“ nuotr. / Lionelis Messi

Trečiadienį atsakomosiose Ispanijos futbolo taurės superfinalo rungtynėse šalies čempionas bei taurės savininkas „Barcelona“ klubas namuose 3:0 (1:0) nugalėjo praėjusio sezono taurės turnyro finalininkę „Sevilla“ vienuolikę ir šalies supertaurę po trejų metų iškovojo dvyliktą kartą komandos istorijoje.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė Arda Turanas (10 ir 46 min.), vieną – Lionelis Messi (55 min.).

Pirmajame kėlinyje Vicente Iborra (32 min.) nerealizavo į šeimininkų vartus skirto 11 metrų baudinio.

Pirmąsias rungtynes svečiuose „Barcelona“ futbolininkai laimėjo 2:0 (0:0).

Trečią kartą dėl šio trofėjaus kovojusi „Sevilla“ komanda supertaurę laimėjo 2007 metais.