15min be reklamos
Publikuota: 2021 spalio 30d. 23:58 , Atnaujinta: 2021 spalio 31d. 09:29

„Barcelona“ Ispanijoje prarado ne tik taškus, bet ir sveikatos problemų turėjusį puolėją

Sergio Aguero ir Gerardas Pique
„Scanpix“ nuotr. / Sergio Aguero ir Gerardas Pique
Šią savaitę su Ronaldu Koemanu išsiskyrusi „Barcelona“ toliau ieško pergalių kelio. Ispanijos „La Liga“ pirmenybių 12-ojo turo rungtynėse katalonai neįveikė „Alaves“ klubo (1:1) ir dėl traumos prarado labai svarbų futbolininką.

Spalio 17-ąją į ekipos rikiuotę sugrįžęs Sergio Aguero antras rungtynes iš eilės pradėjo startinėje vienuolikėje, tačiau traumų šmėkla ir toliau persekioja argentinietį.

Pirmojo kėlinio pabaigoje 33-ejų puolėjas nebegalėjo tęsti susitikimo ir 41-ąją minutę jį pakeitė Philippe Coutinho.

Argentinos futbolininkas dvikovos metu pajuto skausmą krūtinėje ir ir iš karto buvo nugabentas į ligoninę, kur jam bus atlikti išsamesni tyrimai, po rungtynių kalbėjo laikinasis „Barcos“ strategas Sergi Barjuanas.

O įvarčiai šiame mače pasipylė iš karto po pertraukos. 49-ąją minutę visą „Camp Nou“ ant kojų pakėlė puikus Memphio Depay'aus smūgis, tačiau jau po trijų minučių savąjį atsaką pateikė svečiai – pasižymėjo Luisas Rioja.

Susitikimo pabaigoje katalonai padidino spaudimą, tačiau į vartus taip ir neprisitaikė bei turėjo tenkintis tik lygiosiomis.

1 tašką per pastaruosius 3 turus iškovojusi „Barcelona“ su 16 taškų yra devinta.

„Alaves“ ekipa su 10 taškų rikiuojasi 16-toje pozicijoje.