„Barcelona“ jaunimas triumfavo pirmą kartą surengtoje U-19 Čempionų lygoje

„Barcelona“ sirgaliai
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / „Barcelona“ sirgaliai
Šaltinis: Futbolo Ekspertas
0

Šveicarijos Niono mieste baigėsi pirmasis UEFA jaunimo iki 19 metų amžiaus Čempionų lygos turnyras. Suaugusiųjų turnyro formatu vykusiose varžybose triumfavo „Barcelona“ jaunimo komanda, finale 3:0 įveikusi Lisabonos „Benfica“ žaidėjus.

Finalo rungtynėse katalonai įsiveržė į priekį jau 9-ąją minutę, kai po Muniro El Haddadi smūgio puikiai sužaidė portugalų vartininkas Thierry Graca, tačiau pirmas prie kamuolio suskubo Rodri ir pasiuntė jį į vartus.

„Benfica“ netrukus turėjo puikią galimybę rezultatą išlyginti, tačiau Romario Balde nuo 11 metrų žymos smūgiavo į skersinį.

Už tai portugalai buvo nubausti 33-ąją minutę, kai po tikslaus Adama Traore perdavimo pasižymėjo aktyviai rungtyniavęs M.El Haddadi.

Antroje dvikovos dalyje „Benfica“ jauniai vis labiau didino spaudimą, o „Barcelona“ atsakė pavojingomis kontratakomis.

Dvikovai artėjant į pabaigą portugalai sukūrė kelis pavojingus epizodus prie varžovų vartų, bet tašką rungtynėse padėjo M.El Haddadi. Rezultatyviausias turnyro žaidėjas 88-ąją minutę smūgiu iš vidurio aikštės įmušė fantastišką įvartį ir garantavo savo ekipai pergalę rezultatu 3:0. Tai buvo 11-asis ispano tikslus smūgis turnyre.

Įdomu tai, kad pakeliui iki finalo abi komandos žaidė be pralaimėjimų. Turnyro pusfinalyje „Barcelona“ įveikė Gelzenkircheno „Schalke“ futbolininkus, o „Benfica“ laimėjo prieš Madrido „Real“.