„Barcelona“ klubas Ispanijos futbolo čempionatą pradėjo įspūdinga pergale, Madrido „Real“ – lygiosiomis

Lionelis Messi sezoną pradėjo dviem įvarčiais.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Lionelis Messi sezoną pradėjo dviem įvarčiais.
Šaltinis: EuroFootball.lt
0

Tito Vilanova vyriausiojo trenerio karjerą „Barcelona“ futbolo klube pradėjo įspūdinga pergale.

42 metų futbolo specialisto vadovaujama komanda pirmajame oficialiame sezono mače sekmadienį namuose 5:1 (4:1) sutriuškino „Real Sociedad“ klubą.

Šeimininkai šovė į priekį 4 susitikimo minutę, kai po kampinio smūgio pasižymėjo gynėjas Carlesas Puyolis. „Sociedad“ buvo rezultatą trumpam išlyginę, tačiau Lionelis Messi žaibiškai du kartus nuginklavo svečių vartininką ir katalonai jau pirmavo 3:1.

Prieš pirmojo kėlinio pabaigą „Barcelona“ persvarą dar padidino Pedro Rodriguezas, o paskutinį mačo įvartį pelnė neseniai į aikštę po sunkios traumos sugrįžęs puolėjas Davidas Villa.

Tuo tarpu Jose Mourinho nepavyko su trenksmu pradėti Ispanijos futbolo čempionato. Čempionų titulą ginantis Madrido „Real“ sekmadienį namuose lygiosiomis 1:1 (1:1) sužaidė su „Valencia“ ekipa.

Šeimininkai jau 10 susitikimo minutę išsiveržė į priekį, kai pasižymėjo Gonzalo Higuainas, tačiau Jonas kėlinio pabaigoje rezultatą išlygino.

Švieslentė

„Barcelona“ 5 1 „Real Sociedad“
4' [1 – 0] C. Puyolis
11' [2 – 1] L. Messi
16' [3 – 1] L. Messi
41' [4 – 1] P. Rodriguezas
84' [5 – 1] D. Villa
9' [1 – 1] G. Castro
Madrido „Real“ 1 1 „Valencia“
10' [1 – 0] G. Higuainas 42' [1 – 1] Jonas
„Athletic Bilbao“ 3 5 „Real Betis“
47' [1 – 3] O.D. Marcosas
67' [2 – 3] M.S. Jose
76' [3 – 3] M.S. Jose
7' [0 – 1] R.C. Martinas
26' [0 – 2] J. Molina
31' [0 – 3] B. Etxebarria
80' [3 – 4] A. Pozuelo
86' [3 – 5] J. Molina