Devynių įvarčių trileris La Korunjoje – pergale džiaugėsi „Barcelona“

Ispanijos „Primera“ lygoje lyderė „Barcelona“ turėjo kur kas daugiau vargo, nei tikėjosi mače su „Deportivo“. Po metų pertraukos į stipriausią Ispanijos divizioną grįžusi La Korunijos komanda šalies vicečempionams patampė nervus ir nusileido tik po atkaklios ir labai rezultatyvios kovos.
Lionelis Messi ir Cescas Fabregasas
Lionelis Messi ir Cescas Fabregasas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Pergalę rezultatu 5:4 (4:2) šventė „Barcelona“, o Lionelis Messi pelnė tris įvarčius.

Įdomu, kad svečiai sužaidus vos 18 minučių pirmavo 3:0 ir atrodė, kad intrigos rungtynėse žiūrovai nebeišvys.

„Deportivo“ futbolininkai taip nemanė: 26 minutę į „Barsos“ vartus paskirtą 11 metrų baudinį realizavo Pizzi, o dar po 11 minučių atsilikimą nuo varžovų iki minimumo sumažino Alexas Bergantinosas.

Viltį išlyginti rezultatą po kelių minučių „atšaldė“ Lionelis Messi – 4:2. Tačiau netrukus įvartį pelnęs Pizzi vėl sumažino atsilikimą – 4:3.

Toliau sekė identiškas scenarijus: „Barcelona“ dar kartą padidino savo pranašumą iki 2 įvarčių persvaros, o „Deportivo“ ir vėl ją švelnino, tiesa, šį sykį su svečių ekipos žaidėjo Jordi Albos pagalba – gynėjas kamuolį įsimušė į savus vartus.

Likusios dešimt minučių įtampos ir emocijų daugiau įvarčių nesubrandino ir Tito Vilanovos auklėtiniai šventė pergalę rezultatu 4:5, rungtynių scenarijų aprašė ivartis.net

Po aštuonių turų katalonai savo sąskaitoje turi 22 taškus ir artimiausią persekiotoją Madrido „Atletico“ lenkia trimis taškais, tiesa, šie yra sužaidė vieneriomis rungtynėmis mažiau. „Real“ su 14 taškų šiuo metu užima ketvirtą vietą.

La Korunjos Deportivo 4 - 5 Barcelona

3' [0 - 1]  J. Alba
8' [0 - 2]  C.H. Tello
18' [0 - 3]  L. Messi
26' [1 - 3] Pizzi (iš 11m. baudinio)
37' [2 - 3] A. Bergantinos
43' [2 - 4]  L. Messi
47' [3 - 4] Pizzi
49'  J. Mascherano raudona kortelė
77' [3 - 5]  L. Messi
79' [4 - 5] J. Alba (į savus vartus)