„Barcelona“ laimėjo pirmąjį iš trijų galimų sezono trofėjų (video, nuotraukos)

Trečiadienį Ispanijos karališkosios futbolo taurės (Copa del Rey) turnyro finale „Barcelona“ klubas 4:1 nugalėjo Bilbao „Athletic“ komandą ir laimėjo pirmąjį iš trijų galimų sezono trofėjų.
Ispanijos taurę katalonai laimėjo pirmąkart nuo 1999 metų
Ispanijos taurę katalonai laimėjo pirmąkart nuo 1999 metų. / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Bilbao futbolininkai finaliniame susitikime pirmavo po Gaizkos Toquero (9 min.) įvarčio, tačiau Yaya Toure (31 min.) dar iki pertraukos išlygino rezultatą, o antrame kėlinyje katalonai įmušė tris įvarčius per aštuonias minutes.

Pasižymėjo Lionelis Messi (55 min.), Bojanas Krkičius (58 min.) ir Xavis (64 min.). „Barcelona“ Ispanijos taurę laimėjo jau 25-ą kartą, tačiau pirmą kartą nuo 1999 metų. Bilbao „Athletic“ ekipa šalies taurę yra laimėjusi net 24 kartus, tačiau pastarąjį sykį tik 1984 metais.

Jau savaitgalį „Barcelona“ futbolininkai gali susigrąžinti Ispanijos čempionų titulą, o gegužės 27-ą dieną UEFA čempionų lygos finale žais su „Manchester United“ klubu.