„Barcelona“ nesustabdoma: Lionelio Messi dublis ir svajonių trijulė

Ispanijos futbolo lygos rungtynėse šeštadienį „Barcelona“ 5:1 nugalėjo „Leganes“ ekipą. Rungtynių metu pasižymėjo auksinis trejetas – Lionelis Messi, Luisas Suarezas ir Neymaras.
Luisas Suarezas ir Lionelis Messi
Luisas Suarezas ir Lionelis Messi / „Scanpix“ nuotr.

Jau po pirmojo kėlinio intriga dingo. Lionelis Messi 15-ąją minutę pralaužė ledus, kai sulaukė puikaus Luiso Suarezo perdavimo iš dešiniojo krašto.

Tai buvo jau 34-as Ispanijos lygos klubas, į kurio vartus yra įmušęs argentinietis.

Po 15 minučių L.Messi grąžino skolą komandos draugui. Jis šalia baudos aikštelės perėmė kamuolį, nusivarė jį iki pat vartų ir atidavė L.Suarezui, kuris tiesiog įrideno jį į vartus.

Pirmojo kėlinio pabaigoje L.Suarezas padovanojo įvartį Neymarui. Urugvajietis padarė visą darbą ir galėjo pats įmušti, tačiau nepagailėjo kamuolio komandos draugui ir po pirmojo kėlinio katalonai triuškino varžovus.

Antrojo kėlinio pradžioje Unai Bustinza neleistinai pargriovė Neymarą ir buvo paskirtas baudinys. Jį sėkmingai realizavo L.Messi.

Iškart po to Luisas Enrique pasodino ant suolo L.Suarezą. Tai katalonų klubo tikrai nesusilpnino. Dar vieną įvartį mušė Rafinha, kuris tolimu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką.

Įdomu, kad tai buvo Javiero Mascherano jau 174-osios rungtynės „Barcelona“ klube ir jis tapo klubo rekordininku – aikštės žaidėjas ilgiausiai nepelnęs įvarčio. Gynėjas klube rungtyniauja nuo 2010 metų.

Rungtynių pabaigoje šeimininkų klubui paguodos įvartį įmušė Appeltas Piresas.

Su 9 taškais „Barcelona“ pakilo į antrą vietą ir pavijo Madrido „Real“. Tiesa, jis sužaidęs vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Antradienį Čempionų lygos rungtynėse Barselonos ekipa net 7:0 nušlavė Glazgo „Celtic“.

Tiesa, Ispanijos lygoje katalonai jau patyrė pralaimėjimą. Praėjusį savaitgalį jie 1:2 nusileido Vitorijos „Deportivo Alaves“ ekipai.

„Leganes“ klubui tai buvo pirmosios rungtynės istorijoje su „Barcelona“. Klubas egzistuoja 88 metus, bet į aukščiausią lygą prasimušė tik šiais metais.

„Leganes“ sugebėjo sužaisti lygiosiomis 0:0 su Madrido „Atletico“ klubu.