TIK ŽMONĖS Cinema: A. Valujavičiaus filmas „Irklais per Atlantą“
Žiūrėti

„Barcelona“ persekiotojų neprisileido

Ispanijos futbolo čempionato lyderė „Barcelona“ namie 2:0 (2:0) nugalėjo „Cadiz“ ir toliau tvirtai pirmauja turnyre.
Robertas Lewandowskis.
Robertas Lewandowskis. / REUTERS nuotr.

Abu įvarčiai buvo pelnyti pirmojo kėlinio pabaigoje. 43 min. pasižymėjo Sergi Roberto, o jau per teisėjo kompensuotą laiką po jo perdavimo kamuolį į vartus pasiuntė Robertas Lewandowskis.

Po 22 turų Barselonos komanda savo sąskaitoje turi 59 taškus ir 8 taškais lenkia Madrido „Real“.

Karališkasis klubas šeštadienį taip pat 2:0 (0:0) išvykoje laimėjo prieš „Osasuna“. Įvarčius nugalėtojams pelnė Federico Valverde (78) ir Marco Asensio (90+2).

Trečiąją vietą Ispanijos čempionate šiuo metu užima San Sebastiano „Real Sociedad“, turintis 43 taškus.

Baskai šeštadienį namie sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0) su Vigo „Celta“.

Šeimininkams itin nesėkmingai susiklostė rungtynių pabaiga, kai po varžovų pašalinimo 75 min. jie liko žaisti 11 prieš 10, bet trečiąją teisėjo kompensuoto laiko minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir taip prarado 2 brangius taškus.