„Barcos“ stebuklas: išplėšė pratęsimą, o jame – ir pergalę

„Barcelona“ buvo arti dar vieno smūgio, tačiau išsigelbėjo – trečiadienio vakarą Ronaldo Koemano auklėtiniai per pratęsimą 5:3 nugalėjo „Granada“ ekipą Ispanijos Karaliaus taurės ketvirtfinalyje.
Antoine'as Griezmannas švenčia įvartį
Antoine'as Griezmannas švenčia įvartį / „Scanpix“ nuotr.

Pirmą įvartį „Granada“ msšė 33-ąją minutę, kai pasižymėjo Kenedy, o iškart po pertraukos – 47-ąją minutę – tikslų smūgį pasiuntė Roberto Soldado.

Antoine Griezmannas sušvelnino skirtumą 88-ąją minutę, o Jordi Alba jau per pridėtą antrojo kėlinio laiką išplėšė pratęsimą.

Jo metu – 100-ąją minutę – įvartį mušė A.Griezmannas, bet „Granada“ atstatė pusiausvyrą po Federio Vico tikslaus smūgio nuo 11 metrų žymos 103-ąją minutę.

Ir galiausiai „Barca“ tvirtai žengė pergalės link, kai Frankie de Jongas smeigė įvartį 108-ąją minutę, o persvarą padidino A.Griezmanno perdavimo 113-ąją minutę sulaukęs J.Alba.

Primename, kad Madrido grandai „Atletico“ ir „Real“ jau yra išmesti iš taurės turnyro.

„Sevilla“ ir „Levante“ jau žengė į pusfinalį, o rytoj paskutiniai pusfinalininkai paaiškės po Sevilijos „Real Betis“ ir Bilbao „Athletic“ rungtynių.

Italijos taurės pusfinalio pirmosiose rungtynėse „Napoli“ ir Bergamo „Atalanta“ išsiskyrė taikiai 0:0.

Benediktas Vanagas: stipriai išprakaitavus geriant vien vandenį kenčia kūno produktyvumas – trūksta energijos, sunku susikoncentruoti, darai klaidas