Baskų derbyje – „Real Sociedad“ pergalė

Paskutinė metų dieną Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse buvo sužaistos dvi 16-ojo turo rungtynės.

Baskų derbyje tarp Bilbao „Athletic“ ir San Sebastiano „Real Sociedad“ pergalę 1:0 šventė svečiuose žaidusi pastaroji komanda.

Penktąją minutę pasižymėjo Portu.

Šiuo metu „Real Sociedad“ nutraukė trijų pralaimėjimų seriją ir metus užbaigė trečioje turnyro lentelės pozicijoje.

Kitas mačas tarp Pamplonos „Osasuna“ ir Vitorijos „Alaves“ baigėsi taikiai 1:1.

8-ąją minutę „Osasuna“ liko dešimtyje, nes iš aikštės už paskutinės vilties pražangą buvo pašalintas svečių vartininkas Rubenas.

Visgi tai nesutrukdė šeimininkams išsiveržti į priekį, kai 68-ąją minutę pasižymėjo Roberto Torresas.

75-ąją minutę Lucasas Perezas baudiniu rezultatą išlygino.