Publikuota: 2021 spalio 27d. 23:34 , Atnaujinta: 2021 spalio 28d. 00:33

Baudinio neįmušusiai „Barcelonai“ – dar vienas antausis Ispanijos čempionate

„Barcelonos“ liūdesys ir „Rayo Vallecano“ džiaugsmas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / „Barcelonos“ liūdesys ir „Rayo Vallecano“ džiaugsmas
Sunkius laikus po Lionelio Messi išvykimo išgyvenanti „Barcelona“ patyrė dar vieną pralaimėjimą Ispanijos futbolo čempionate.

Ronaldo Koemano auklėtiniai išvykoje 0:1 (0:1) turėjo pripažinti šiame sezone stebinančio „Rayo Vallecano“ klubo pranašumą.

Šeimininkus į priekį 30 minutę išvedė garsusis kolumbietis Radamelis Falcao, buvęs madrido „Atletico“, „Manchester United“ ir Londono „Chelsea“ puolėjas. Dabar jau 35-erių.

72 minutę „Barcelona“ gavo auksinę progą rezultatą išlyginti, bet Memphis Depay‘us nerealizavo 11 metrų baudinio ir rezultatas nebesikeitė.

„Rayo Vallecano“ po šios pergalės pakilo į 5 vietą, o „Barcelona“ žengia vos devinta.

Kitose rungtynėse taškus prarado ir Madrido „Real“. Karališkasis klubas namuose 0:0 neįveikė „Osasuna“ ekipos.

Tiesa, „Real“ išliko pirmoje Ispanijos čempionato vietoje, nes nelaimėjo ir „Sevilla“ – 1:1 išvykoje su „Mallorca“

13:31

15min metų knygų rinkimai