2014-03-27 00:01

„Bayer“ iškovojo pergalę po 10-ies nelaimėtų rungtynių serijos

Vokietijos futbolo čempionate vyksta kova jau tik dėl antrosios ir žemesnių pozicijų. 27-jame ture titulą anksčiau laiko užsitikrino Miuncheno „Bayern“, o likusios komandos varžosi dėl kelialapių į Europos turnyrus ir dėl teisės likti lygoje.
Emre Canas
Emre Canas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Pagaliau pergale pasidžiaugti gali Lėverkuzeno „Bayer“ aistruoliai. „Vaistininkai“ svečiuose 3:1 įveikė „Augsburg“ ir nutraukė net 10 nelaimėtų rungtynių seriją, per kurią buvo patirtos net 9 nesėkmės.

Įvarčius nugalėtojams įmušė Stefanas Kiesslingas, Heung-Min Sonas ir Emre Canas. Šeimininkams paguodos įvartį pelnė Tobiasas Werneris.


Augsburg 1-3 Bayer Leverkusen by makaiso246245

Surinkęs 47 taškus „Bayer“ žengia ketvirtas. Ši pozicija leistų ekipai kitame sezone varžytis UEFA Čempionų lygos atrankos turnyre.

Kitose rungtynėse pergales iškovojo „Nurnberg“, „Hoffenheim“ ir Frankfurto „Eintracht“ futbolininkai, o dar vienas susitikimas pasibaigė lygiosiomis.

Rungtynių rezultatai:

„Nurnberg“ – „Stuttgart“ 2:0
„Hoffenheim“ – „Hannover“ 3:1
„Hamburger“ – „Freiburg“ 1:1
Frankfuto „Eintracht“ – Monchengladbacho „Borussia“ 1:0

Pranešti klaidą
Sėkmingai išsiųsta
Dėkojame už praneštą klaidą