„Bayern“ ir „Borussia“ smaginosi, o „Bayer“ krito prieš autsaiderį

Vokietijos Bundeslygoje sužaisti penki 15-ojo turo susitikimai, kuriuose lengvas pergales pasiekė vieni didžiausių pirmenybių favoritų.

Miuncheno „Bayern“ klubas namuose net 6:1 sutriuškino Bremeno „Werder“ ir nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją.

Svečiai pusę kėlinio net pirmavo po to, kai 24-ąją minutę pasižymėjo Milotas Rashica.

Pirmąjį savo įvartį bavarai pelnė tik paskutinę pagrindinio pirmojo kėlinio laiko minutę, kai pasižymėjo Phillipe Coutinho, tačiau netrukus sekė ir antrasis tikslus smūgis – ketvirtąją pridėto laiko minutę pasižymėjo Robertas Lewandowskis.

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Robertas Lewandowskis

Po pertraukos „Bayern“ surengė tikrą įvarčių fiestą. 63-ąją minutę skirtumą padidino Ph.Coutinho, po 9 minučių antrąjį savo įvartį pelnė ir R.Lewandowskis, o 75 ir 78 minutėmis varžovų triuškinimą užbaigė Thomasas Mulleris bei „hat-tricką“ pasiekęs Ph.Coutinho.

Su 27 taškais „Bayern“ pakilo į 4-ąją vietą.

Kitose rungtynėse lengvą pergalę išvykoje pasiekė Dortmundo „Borussia“, 4:0 sutriuškinusi „Mainz“ vienuolikę.

„Geltonai-juodus“ į priekį 32-ąją minutę išvedė Marco Reusas, o po pertraukos pasižymėjo Jadonas Sancho (66 min.), Thorganas Hazardas (69 min.) ir Nico Schulzas (84 min.).

„Scanpix“/AP nuotr./Dortmundo „Borussia“

29 taškus surinkusi „Borussia“ yra laipteliu aukščiau už „Bayern“ – Dortmundo komanda rikiuojasi trečioje vietoje.

Į priekį šios komandos praleidžia tik Menchengladbacho „Borussia“ ir „RB Leipzig“ klubus, kurie turi atitinkamai 31 ir 30 taškų, o savo turo mačus dar tik žais.

Kiek netikėtas rezultatas užfiksuotas Kelne, kur absoliučia pirmenybių autsaidere buvusi „FC Koln“ komanda 2:0 nugalėjo Lėverkuzeno „Bayer“, su 25 taškais nukritusį į 7-ąją poziciją.

Rungtynes „Bayer“ baigė be raudonas korteles užsidirbusių Aleksandro Dragovičiaus (62 min.) ir Leono Baley (84 min.).

Įvarčius Kelno ekipai pelnė Johnas Cordoba (73 min.) ir Sebastianas Bornauwas (84 min.).