„Bayern” ir „Villarreal” įveikė UEFA Čempionų lygos atranką

UEFA Čempionų lygos ketvirtajame atrankos etape antradienį buvo sužaistos penkerios atsakomosios rungtynės po kurių paaiškėjo dar penki grupių etape rungtyniausiantys klubai.
„Bayern“ saugas Frankas Ribery (tamsi apranga)
„Bayern“ saugas Frankas Ribery (tamsi apranga) / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Į pagrindinį Čempionų lygos turnyrą, kaip ir buvo tikimasi, pateko Miuncheno „Bayern” klubas. Pastarasis atsakomosiose varžybose, kaip ir pirmosiose, nugalėjo „Zurich” futbolininkus.

Šios rungtynės baigėsi minimalia bavarų pergale rezultatu 1:0. Vienintelį susitikimo įvartį jau 7-ą minutę Vokietijos komandai pelnė puolėjas Mario Gomesas.

Įtikinamą pergalę 3:0 iškovojo bei taip pat į pagrindinį ČL turnyrą pateko „Villarreal” komanda. Pirmosiose rungtynėse „geltonieji submarinai” buvo nusileidę „Odense” ekipai, bet atsakomajame susitikime šventė pergalę reikiamu rezultatu.

Antradienio mače „Villarreal” ekipai du įvarčius pelnė puolėjas Giuseppe Rossi, o kartą pasižymėjo gynėjas Carlosas Marchena. Tiesa, iš aikštės šiose rungtynėse buvo išvaryti Bashkimas Kadrii ir Borja Valero.

Visi rezultatai:

„Zurich” 0:1 „Bayern Munich”
(Pirmas mačas 0:2, bendras rezultatas 0:3)
7' [0:1] Mario Gomezas

„Villarreal” 3:0 „Odense”
(Pirmas mačas 0:1, bendras rezultatas 3:1)
50' [1:0] Giuseppe Rossi
66' [2:0] Giuseppe Rossi
82' [3:0] Carlosas Marchena
Raud.k.: 71' Bashkimas Kadrii („Odense”)
Raud.k.: 77' Borja Valero („Villarreal”)

„Malmo” 2:0 „Dinamo Zagreb”
(Pirmas mačas 1-4, bendras rezultatas 3-4)
69' [1 – 0 Wiltonas Figueiredo
86' [2 – 0] Pontus Janssonas
Raud.k.: 50' Sime'as Vrsaljko („Dinamo Zagreb”)

„APOEL Nicosia” 3 – 1 „Wisla Krakow”
(Pirmas mačas 0:1, bendras rezultatas 3:2)
29' [1:0] Gustavo Manduca
54' [2:0] Ailtonas Jose Almeida
71' [2:1] Cezary Wilkas
87' [3:1] Ailtonas Jose Almeida

„Racing Genk“ 2:1 „Maccabi Haifa“ (po 11 m 4:1)
(Pirmas mačas 1:2, bendras rezultatas 3:3)
35' [1:0] Jelle Vossenas
37' [1:1] Eyalas Golasa
41' [2:1] Thomas Buffelas